HP Omen 17 sürekli reklam çıkıyor

dog2134567880

Centipat
Daha fazla  
Benim tarayıcımda reklam var ama öyle bir şey değil. Büyük ihtiamlle de size normal gelecek ama normal değil. Çünkü benden başka kimsede olmuyordu. Her neyse sorun şu ki arama yaptığım en küçük tek bir harf bile olsa fark etmeksizin reklam çıkıyor ama öyle değil yani resim değil bir şey değil normal arama sonuçlarında çıkıyor en başta virüs programı olarak: Malwarebytes, anti-spyware ve Kaspersky kullandım olmadı. Bu herhalde çok nadir veya yeni bir sorun en son bir de adware kullandım oldu.

Tamamen düzeldi, yeniden başlattım ama nafile. Geri geldi başlangıçtaki programları kapattım olmadı. Chrome kullanmıyorum, Opera'nın en son sürümünü kullanıyorum Microsoft Edge zaten kaldırılmıyor. He bu arada onda da aynısı oluyor.%appdata% roaming klasöründen Google verilerini tamamen sildim olmadı. Opera verilerini silmedim ama Opera'yı da resetledim yine olmadı. Artık adware hiç işe yaramıyor, ben de kaldırdım uygulamayı ya tamam bunu geçtik. Bir de iki hesap kullanıyorum ama "Google'da iken" hesap değiştirmeye çalışıyorum. Bana attığım resimdeki hatayı veriyor iki hesapta sorunsuz ve temiz herhangi yasadışı bir iş yapmadım. Bilgisayarımı bir sürü kez üç tane virüs programına tarattım. Yardım istedim bir tanıdıktan yok. O bile bir şey yapamadı çıldıracağım. Bu sorun için buraya üye oldum belki bazı arkadaşlarda yaşıyordur. Bu konuyu bayağı bir uzatalım hepimiz çözüm bulursa olduğu zaman kimse sorun yaşamaz diye düşünüyorum. Çok da bilgisayar cahili değilim ama yok yani bari biraz kolay sorunlar çıksa eyvallah diyeceğim de olmuyor işte. Bana böyleleri çıkıyor, her neyse. Yardımlarınızı bekliyorum dostlarım.

Bilgisayar özellikleri:

Marka: HP Omen 17 (genellikle sorun çıkaran bir bilgisayar :)

İşlemci: Intel i7 10. gen.

Ekran kartı: RTX 2060 6 GB.

Ekran: 144 Hz.

RAM: Marka bilinmiyor boyut 16 GB.

Dosya Ekleri

• Opera Anlık Görüntü_2021-04-04_153620_www.google.com.png
    Opera Anlık Görüntü_2021-04-04_153620_www.google.com.png
    22,4 KB · Görüntüleme: 52

Yeni konular

Geri
Yukarı