HP Omen 17 vs Lenovo Legion 5 Gaming vs Monster Tulpar T7

Bütçe
En fazla 25.000
Zaten 90-95 derece sıcaklıkları çıkınca GHz azaltma yapıyor. 100 derece bandına çıkmaması için GHz azaltma yapıyor. Çoğu laptop bu ayarda geliyor. Belli bir sıcaklık seviyesine çıkınca soğutmak için frekans azaltıyor. Tekrar servise gönderin hocam, sıcaklıktan dolayı işlemci frekans düşürüyor diye iletin. Böyle kullanılmaz çünkü hocam verdiğin paranın hakkını almamış oluyorsun.

Hocam sence bataryayla ilgili sorun olabilir mi bende adaptörü prize taktığım anda şarteli falan attırıyor.

@Carlaone Bir iki oyunda denedim 4 saati geçmemiştir toplam. Bir yandan iyi yaptım diyorum şu an 28K fiyatı bir yandan da yaşanan sıkıntıları görüyorum. Umarım bende de yaşanmaz bunlar siz de kısa sürede çözersiniz.

Hocam sence bataryayla ilgili sorun olabilir mi bende adaptörü prize taktığım anda şarteli falan attırıyor.
Yok hocam frekansın düşmesinin tek sebebi sıcaklıktan dolayı. LoL konusunda bir şey diyemeyeceğim, oynamadığım için oyundan kaynaklı mı tam bilmiyorum ama Valorant görüntülerinde FPS sorunu sıcaklıklardan dolayı olduğu bariz.

Onu sağlam bi prizde denemedin mi daha ??
Penta'nın süreci sizde tam olarak ne kadar sürdü birde sistemde hala aynı yanıtı görüyorum globalden onay gelince mesaj ya da mail ile iletişime geçtiler mi yoksa sürekli takip etmemiz mi lazım? Başka iade alan arkadaşlarda yazabilirlerse.

Penta'nın süreci sizde tam olarak ne kadar sürdü birde sistemde hala aynı yanıtı görüyorum globalden onay gelince mesaj ya da mail ile iletişime geçtiler mi yoksa sürekli takip etmemiz mi lazım? Başka iade alan arkadaşlarda yazabilirlerse.
17 gün sürdü söve saya HP ve globaldan den verilen numara hiç bi işe yaramıyor. Yıldırarak 2-3 günde bir gpnteknoloji Trendyol HP ve penta yı arayıp durdum hepsini aynı gün içinde.
17 gün sürdü söve saya HP ve globaldan den verilen numara hiç bi işe yaramıyor. Yıldırarak 2-3 günde bir gpnteknoloji Trendyol HP ve penta yı arayıp durdum hepsini aynı gün içinde.
Birde 2 gün paranın iade etmesini bekledim trendyolun.

Geri
Yukarı