HP Omen 17 vs Lenovo Legion 5 Gaming vs Monster Tulpar T7

Bütçe
En fazla 25.000
Bu arada şöyle bir bilgi vereyim Nvidia kontrol panelinde Dynamic Boost 2.0 kapalı görünüyor. Acaba bu ekran kartının Watt’ını etkiler mi?
Sanmıyorum. %95 kullanımda rahatlıkla 120Watt'ları görüyorum. Kapalı olduğunu da farketmemiştim aaçıkçası. Bende zaten acıkmış. Okuduğum kadarıyla açma kapama özelliği yok zaten. Otomatik açık geliyor.

Son düzenleme:
@Str0xy İlginç. Ben bir de Watt testi yapayım o zaman. Size zahmet 3D Mark Fire Strike testi yapabilme şansınız var mı?
Hocam onun kapalı olması daha da ilginç. Nvidia experience'dan driver kurulumu yaptınız mı? Bir de hp'nin kendi sitesinden hepsini kurdunuz mu hp yardımcısı aracılığıyla. Ayrıca şuan test yapma imkanım yok maalesef internet değişim aşamasındayım. Salı günü yapabilirim en erken.
Trendyol dan aldım satıcı firma ile de görüştüm oraya özel kampanya yapmışlar

Ustam kusura bakma son bişey sorucam onunla ilgili bilgi bulamadım ssd okuma hızını nereden bulabilirim acaba??
@Str0xy tamam hocam buldum hp den arıyarak biraz değerleri düşük ama olsun şimdilik idare eder

Bu arada yazdığım makalede cevapladım bunu, yeni görüyorum mesajınızı. İçinde hp'nin kendi ssd'si yok. 6500/5000 ssd var.

Hocam onun kapalı olması daha da ilginç. Nvidia experience'dan driver kurulumu yaptınız mı? Bir de hp'nin kendi sitesinden hepsini kurdunuz mu hp yardımcısı aracılığıyla.
Driver var ancak şubattaki Driver var. Güncellemeye fırsat olmadı. Omen Gaming Hub kurdum başka neler kurmamız gerekiyor ki? Windows kendisi yüklemiştir diye düşündüm.

Driver var ancak şubattaki Driver var. Güncellemeye fırsat olmadı. Omen Gaming Hub kurdum başka neler kurmamız gerekiyor ki? Windows kendisi yüklemiştir diye düşündüm.
Hocam kendi internet sitesinde tonlarca driver var. Windows doğru kuruyor mu bilemiyorum ancak tüm driverları doğru kurmadan aldığınız hatalar normal sayılabilir.

Hocam onun kapalı olması daha da ilginç. Nvidia experience'dan driver kurulumu yaptınız mı? Bir de hp'nin kendi sitesinden hepsini kurdunuz mu hp yardımcısı aracılığıyla. Ayrıca şuan test yapma imkanım yok maalesef internet değişim aşamasındayım. Salı günü yapabilirim en erken.

Bu arada yazdığım makalede cevapladım bunu, yeni görüyorum mesajınızı. İçinde hp'nin kendi ssd'si yok. 6500/5000 ssd var.
Bende öyle sanmıştım fakat ürünün kitapçığını teknik bilgisini yolladılar ssd ne yazıkki bende böyle ex920 modeli varmış gelince bakıcam artık ürün

Bende öyle sanmıştım fakat ürünün kitapçığını teknik bilgisini yolladılar ssd ne yazıkki bende böyle ex920 modeli varmış gelince bakıcam artık ürün
Sizin 3060 model değil mi? Ben testleri yaptığımda yüksekti açıkçası. Ki şunu söyleyebilirim, sitesinde de laptop'un 1.82kg olduğu yazıyor ama laptop 2.9 kg.

Geri
Yukarı