HP Omen 17 vs Lenovo Legion 5 Gaming vs Monster Tulpar T7

Bütçe
En fazla 25.000
Daha elime ulaşmadı maalesef. Kurulum yaptıktan sonra birkaç test gerçekleştireceğim ona da bakarım.
Bu arada Windows 10 ile 11 arasında kaldım. Sizce hangisini yükleyeyim?

Ben eski bilgisayarımda da şu anda 11 kullanıyorum ve tasarımı hoşuma gidiyor. O yüzden ben 11 tercih edeceğim. Bu arada ne zaman kargoya verdiniz?

Omen daha ucuz olduğu için ona karar verdim yarın sipariş vereceğim. Eğer mümkün olursa YouTube icin bir inceleme videosu da çekmek istiyorum Türkçe içerik yok hiç çünkü.

Hocam sizinki 1TB'lik model mi?

Vallahi inceleme videosu çok güzel olur ama acele ederseniz çok sevinirim 2 günden biraz az kaldı indirimin bitmesin :)

Hepsiburada'da hocam Intel sepette 1K indirim kampanyası devam ediyor 1 gün 22 saat falan daha sürecek gösteriyor stok bitmezse.
Ben aldığım için gözükmüyor sanırım. Ben de “Oh be, son anda yetiştim.” diyordum :D
@karene1 Valla ben kargoya vermeyeceğim de :D Perşembe kargoya verilir, cumartesi de teslim gözüküyor.

Ben aldığım için gözükmüyor sanırım. Ben de “oh be, son anda yetiştim.” diyordum :D

1 günlük indirim bittikten sonra 3 gün daha uzattılar vallahi Monster'dan cayıyor gibiyim şu an Omen'e bayağı yaklaştım herkes alınca ölü pixel ışık sızması gibi şeyleri yazarsanız çok sevinirim geldiğinde.
Maalesef yetişmez ben yarin sipariş vereceğim.

Hadi ya üzüldüm bu konuya.

Geri
Yukarı