HP Omen 17 vs Lenovo Legion 5 Gaming vs Monster Tulpar T7

Bütçe
En fazla 25.000
Ram sorunu prolarda yok muydu sadece
RAM ureticileri yeni nesil RAM'lerde x16 ciplere gectigi ve cip krizi oldugu icin piyasadaki laptoplarin cogunda muhtemelen ayni RAM sorunu vardir.
Merhaba hocam bende omen var akşam resim atarım ramler x8 Samsung marka
x8 derken neyi kastettigimin farkinda misin? 8GB'lik RAM modullerinden bahsetmiyorum, RAM'lerin cip yogunlugundan bahsediyorum.

Son düzenleme:
RAM ureticileri yeni nesil RAM'lerde x16 ciplere gectigi ve cip krizi oldugu icin piyasadaki laptoplarin cogunda muhtemelen ayni RAM sorunu vardir.

x8 derken neyi kastettigimin farkinda misin? 8GB'lik RAM modullerinden bahsetmiyorum, RAM'lerin cip yogunlugundan bahsediyorum.
Legion 5 pro alacaktım ram ve wifi sorunu olduğu için vazgeçip msi gp66 almıştım

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam ramlar her anlamda x8 videoda gösteriyor ama 3080 videodaki

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam ramlar her anlamda x8 videoda gösteriyor ama 3080 videodaki
En ust modelde pahali RAM'lerin kullanilmasi normal zaten. Onemli olan her modelde kullanip kullanilmadigi.

Tulpar T7 v25.1.X laptopun ısınma sorunu yok. Cihaza sahibim fakat bazı cihazlarda ışık sızması ve ölü piksel mevcut. Şükür bende yok ama olan cihazlar da az değil ama ben olsam OMEN 17 alırdım. Benim aldığım zamanda Legion 5 ve OMEN 17 yoktu.:D

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı