HP Omen 17 vs Lenovo Legion 5 Gaming vs Monster Tulpar T7

Bütçe
En fazla 25.000
bir omen gurubu kurulması lazım!!!! iletişim için pazartesi günü benim laptop ta gelince bende burdan tırmalamaya başlıcayacak gibiyim hayırlısı bakalım ☺️
Hayır anlamadığım bişey var Monster İn grubu varda diğer Asus msi hp bunların niye telegram discord u yok neden izin vermiyorlar buna bu mesajı yetkilileri etiketleyip cvp alalım

Son düzenleme:
Bir Omen gurubu kurulması lazım! İletişim için pazartesi günü benim laptop ta gelince bende buradan tırmalamaya başlıcayacak gibiyim hayırlısı bakalım ☺️
Hayır anlamadığım bir şey var Monster'in grubu varda diğer ASUS MSI HP bunların niye Telegram Discord'u yok neden izin vermiyorlar buna bu mesajı yetkilileri etiketleyip cevap alalım.

Benimkide pazartesi gelicek gibi duruyor.

Bir Omen gurubu kurulması lazım! İletişim için pazartesi günü benim laptop ta gelince bende buradan tırmalamaya başlıcayacak gibiyim hayırlısı bakalım ☺️
Hayır anlamadığım bir şey var Monster'in grubu varda diğer ASUS MSI HP bunların niye Telegram Discord'u yok neden izin vermiyorlar buna bu mesajı yetkilileri etiketleyip cevap alalım.

Benim açtığım konuda birisi Discord linki paylaşmıştı yönetim mesajı silmiş sanırım linki hiç göremedik.

Geri
Yukarı