HP Omen 17 vs Lenovo Legion 5 Gaming vs Monster Tulpar T7

Bütçe
En fazla 25.000
bu HP nin cidden yazılımsal sorunları var gibime geliyor arkadaşların dediği gibi garip sesler bazı güncellemelerden sonra kesiliyor ne hikmetse. merak ettiğim diğer pc lerede baktım 11800 h olan modellerde işlemci boşta sıcaklık değerleri 40-50 arasında benimki ise 55-65 derecede geziyor eski yazılım ne varsa denedim bugün birazdan gene format atıcam bakalım sorun devam edecek mi başka windows sürümünü daha deneyeceğim.

Bence tamamen kullanım ile alakalı. Kendi yaptığım inceleme için daha driver güncellemeyi bilmeyen biri FPS değerlerim düşük diyor. Ayrıca benim cihazdaki işlemci de ufak bir undervolt ile boşta 42-45 arası dolanıyor. Tabii yazılımsal sorun var mıdır bilemem ama ben hiç bir sorun yaşamadım cihazı aldığımdan beri.

Bence tamamen kullanım ile alakalı. Kendi yaptığım inceleme için daha driver güncellemeyi bilmeyen biri FPS değerlerim düşük diyor. Ayrıca benim cihazdaki işlemci de ufak bir undervolt ile boşta 42-45 arası dolanıyor. Tabii yazılımsal sorun var mıdır bilemem ama ben hiç bir sorun yaşamadım cihazı aldığımdan beri.
senden bişey rica etsem yapabilirmisin acaba world of tanks yükleyip deneme ihtimalin olabilir mi acaba ?

str
bişey sorabilirmiyim siz pc yi nerden aldınız

Yeni konular

Geri
Yukarı