HP Omen 17 vs Lenovo Legion 5 Gaming vs Monster Tulpar T7

Bütçe
En fazla 25.000
Bu arada ben tüketici haklarıyla görüştüm direk para iadesini kabul etmiycem aldığınız ürün hala üretiliyorsa bulunabilir durumdaysa size yenisini vermek zorundalar diye söylediler çünkü para iadesi olursa imkansız yani aynı paralara bişeyler almak artık.

Bu arada ben tüketici haklarıyla görüştüm direk para iadesini kabul etmiycem aldığınız ürün hala üretiliyorsa bulunabilir durumdaysa size yenisini vermek zorundalar diye söylediler çünkü para iadesi olursa imkansız yani aynı paralara bişeyler almak artık.
Walla ben bidaha böyle sorunla karşılaşırsam diye korkuyorum belki güzel cihaz ama ne bileyim resmen cihazdan soğudum resmen.

Walla ben bidaha böyle sorunla karşılaşırsam diye korkuyorum belki güzel cihaz ama ne bileyim resmen cihazdan soğudum resmen.
Öyle hocam, bende de benzer sıkıntı oldu, değişime gitti geldi benzer sorun olunca iade etmek istedim. Peki sizin aklınızda ne var, iade olursa aynı bütçeden bir laptop mu bakacaksınız yoksa bütçe mi arttıracaksınız?

Windows 10 mu yoksa W11 mi kullanıyorsunuz? Bir de Omen Hub kaldırıp tekrar kurmayı denediniz mi?

10 Pro kullanıyorum ve işletim sistemiyle ilgili bir sorun yok, Omen Hub'ı güncelledim ama sorun Omen Hub kapatıldığında hybrid olarak kapatmam gerekiyor galiba ama ben Photoshop kullanırsan harici kullanmak istiyorum :/

Değişim talep ederlerse bir daha şansınızı deneyebilirsiniz veya legion 5 stoklara gelince ona geçebilirsiniz. Çok kaliteli cihaz o da.
Hocam size kritik bir soru sorsam. Oyuna girerken güç planından yüksek performans'ı seçmiş miydiniz?

Son düzenleme:
Vallahi ben bir daha böyle sorunla karşılaşırsam diye korkuyorum belki güzel cihaz ama ne bileyim resmen cihazdan soğudum resmen.

Bende soğudum ama güzel cihaz ve şu an bir şey alamıyoruz yerine T7 v25.1.2 indirime girmiş 24.500 Trendyol'da ama alası gelmiyor insanın 22.500'e almadıktan sonra vallahi çok karışık durumlar ya dükkandada kullanmıycak olsam masaüstü toplamıştım çoktan ama benim ihtiyacım laptop yani mecbur gibiyim şu an.

Değişim talep ederlerse bir daha şansınızı deneyebilirsiniz veya legion 5 stoklara gelince ona geçebilirsiniz. Çok kaliteli cihaz o da.

Hocam size kritik bir soru sorsam. Oyuna girerken güç planından yüksek performans'ı seçmiş miydiniz?
Evet o şekilde olucak performans moduna alacaksın.

Arkadaşlar merhaba, farklı bir konu başlığı altında bununla ilgili bir paylaşımım oldu hp omen 17 (3070) model laptop'ta ışık sızma testini yaptım farklı açılardan görünümleri bu şekilde; ips glow gibi de sızma gibide karar veremedim. Aynı ürünü kullanan bir arkadaş daha paylaştı hemen hemen yakın, kullanan diğer arkadaşlarda değerlendirebilmek için testi paylaşabilirler mi?

Kullanan arkadaşlara sormak istediğim diğer soruda ekran parlaklığı %100'deyken ışık-parlaklık düşük geliyor bana ekranın mat olması ile ilgilide olabilir bilmiyorum, sizde de durum nasıl?

Son olarak bilgisayara odaklanırken bugün farkedebildim bu adaptörün niye bu kadar sıkı sarp paketlemişler anlamadım üzerinde izler, ezik yerler var ve kablonun düzelmesi uzun sürecek sanıyorum.

Dosya Ekleri

• 1653250568558.jpeg
    1653250568558.jpeg
    83 KB · Görüntüleme: 17
  • 1653250568547.jpeg
    1653250568547.jpeg
    76,4 KB · Görüntüleme: 20
  • 1653250568540.jpeg
    1653250568540.jpeg
    66,7 KB · Görüntüleme: 15
  • 1653250568530.jpeg
    1653250568530.jpeg