HP Omen R5 5600H-RTX 3060-144 Hz alınır mı?

Merhaba kargonuz ulaştı mı? Ben dün almıştım, az önce eve gelmiş akşam açıp bakacağım. Sizi de takip ediyorum açacağınız konu için.

Kargom ulaştı şu an driverlarını yüklüyorum.
Sizin görüşlerinizi bekleyeceğim 🤗

Kargom ulaştı. Şu an driverleri yüklüyorum
Soğutma performansı nasıl?

Oyunlarda deniyemeyeceğim sanırım 8x2 GB RAM var elimde Corsair onları takınca size daha düzgün bir bilgi verebilirim. Isınıma ısınıyor evet normal işlerde 55-60 65'e çıkıyor ses performansını bayağı beğendim bang&olufsen çok iyi Turbo Boost'u kapattım işlemcinin daha stabil bir sıcaklıkta çalışıyor ekran parlaklığı biraz düşük diyebilirim gün ışığında onun dışında çoğu şeyini beğendim ama driver yüklerken harbi bir uğraştırdı beni ya.

Son düzenleme:
Kargom ulaştı şu an driverlarını yüklüyorum.

Kargom ulaştı. Şu an driverleri yüklüyorum

Oyunlarda deniyemeyeceğim sanırım 8x2 GB RAM var elimde Corsair onları takınca size daha düzgün bir bilgi verebilirim. Isınıma ısınıyor evet normal işlerde 55-60 65'e çıkıyor ses performansını bayağı beğendim bang&olufsen çok iyi Turbo Boost'u kapattım işlemcinin daha stabil bir sıcaklıkta çalışıyor ekran parlaklığı biraz düşük diyebilirim gün ışığında onun dışında çoğu şeyini beğendim ama driver yüklerken harbi bir uğraştırdı beni ya.
Hocam driverların neyinde zorlandınız, ben de şimdi format attım kullanıyorum da sıkıntılı bir durum olmadı bir şeyi mi fark etmedim acaba?

Hocam driverların neyinde zorlandınız, ben de şimdi format attım kullanıyorum da sıkıntılı bir durum olmadı bir şeyi mi fark etmedim acaba?

Ya seri numarasından direk driver kurmak varmıştı çok rahat ben gittim farklı model numarasından kurmaya falan çalıştım :D tuhaf tuhaf uğraştım bayağı şu an bende kullanıyorum. 16 GB RAM takınca tam performansına erişir muhtemelen

Geri
Yukarı