HP Omen RTX 4000 serisi sıvı metal macuna uygun mu?

TimeSpy testinde 1K fark var aralarında.

Ne derseniz deyin ben hala bir şeyi direkt yargılamayı uygun bulmuyorum. Omen'ler ne derseniz deyin bakın iyi demiyorum ama aşırı kötü laptoplar değiller. Puanlara bakıyoruz Geekbench 1K az oluyor vs. vs. Sonra laptopa bakıyoruz Omen'in sattığı en ucuz gaming laptop. Lenovo 1600 dolara satarken HP aynı işlemci için 1300 dolar gibi ücretler kesiyor bir de yanına kulaklık veriyor. Üstelik her laptopu da öyle aşırı kötü berbat değil bunu gördüm yaşadım o yüzden söylüyorum benim de arkadaşlarım var. HP Omen alınır alınmaz da diyemem açıkçası, fiyata güne göre vs. değişebilir. Hala nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsunuz anlamıyorum.

Lenovo daha iyi soğutma performansı olarak bu arada karşılaştırdığınız modeller arasında, bu bilindik bir durum inceleme sitelerinde vs bile geçiyor zaten. Omen HP'nin üst seviye ürünü olsa bile uyguna giden bir ürün, TR sartlarinda model olarak "fiyat" bakımından da pek alternatifi yok zaten. STRIX G16 falan demeyin, iyi değil. Omen düz macun kullanıyor diye biliyorum, sıvı metale uygun cihaz. Victus konusunda detaylı detaylı mesaj yazmıştım tartisiginız profil mesajina ama modlar beni uçurdu sağ olsun :) 2.8 GHz dediğiniz E-Core'lar bu arada, performans çekirdekleri attığım linkte gördüğünüz gibi 3.8 GHz civarlarında çalışabiliyor. E-Core P-Core ayrımı olduğu için tek tek bakmak gerek çekirdeklere, verimlilik çekirdeğinden 4 GHz beklemiyoruz değil mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video uzun Cinebench kısmına bakabilirsiniz.

Eeee bu kadar tartıştınız şimdi 60k bütçeye ne alalım bende bakıyorum ASUS ROG i7 13650HX 4070 ve Omen 13700HX 4070 arasında kaldım. İkiside 16 inç.

Lenovo daha iyi soğutma performansı olarak bu arada karşılaştırdığınız modeller arasında, bu bilindik bir durum inceleme sitelerinde vs bile geçiyor zaten. Omen HP'nin üst seviye ürünü olsa bile uyguna giden bir ürün, TR sartlarinda model olarak "fiyat" bakımından da pek alternatifi yok zaten. STRIX G16 falan demeyin, iyi değil. Omen düz macun kullanıyor diye biliyorum, sıvı metale uygun cihaz. Victus konusunda detaylı detaylı mesaj yazmıştım tartisiginız profil mesajina ama modlar beni uçurdu sağ olsun :) 2.8 GHz dediğiniz e-Core'lar bu arada, performans çekirdekleri attığım linkte gördüğünüz gibi 3.8 GHz civarlarında çalışabiliyor. E-Core p-Core ayrımı olduğu için tek tek bakmak gerek çekirdeklere, verimlilik çekirdeğinden 4 GHz beklemiyoruz değil mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video uzun Cinebench kısmına bakabilirsiniz.

Hocam ROG alacaktım 13650HX 4070 olanı niye kötü dediniz acaba.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı