HP Pavilion 15 Alınır mı?

Kötü mü etmişim? Yani alacağı kıytırık bilgisayardansa, 600TL ekleyip dünyanın en güçlü işlemcisinden birini alıp yıllarca rahat edecek?

Gaming kullanıyorum 73 dereceyi geçmiyor.
Dünyanın en güçlü işlemcisinden biri mi? Arkadaş zaten GTA SA oynayacağım demiş, bütçeyi de 1₺ aşamazmış siz 600₺ kazanmak o kadar zor değil demişsiniz. İnsanların parayı ne zorluklarla kazandığını bilemeyiz. O 600₺ sizin için o kadar önemli olmayabilir ama arkadaşımızın ailesi için çok fazla önem arz edebilir. Bütçeye dikkat ederek tavsiyelerde bulunmaya özen gösterin.

Son düzenleme:
En az 6000 liradan başlıyor oyun oynamak isteseniz. Haberiniz olsun.
Oyun falan oynamayacağım, Açıklamada belirttim nasıl kullanacağımı; Sadece günlük kullanım. Hafta sonları; 1-2 saat düşük oyun oynarım PES-13 gibi.
Arkadaşın attığı Lenovo V15 harici ekran kartına sahip, diğerlerine göre oyunda da daha iyi olacaktır bence onu tercih edin. Asus' un benzer donanımlı bir modelinin oyun testleri:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1620380258450.png

Şaka gibisiniz adama 14 inç laptop öneriyorsunuz gözlerini kısıp oynar oyunu artık. En az oyun zevki için 15.6 inç yeterli 14 inç kimseye yetmez oyun için.
Asusun ROG Zephyrus G14 adında 14", ROG Flow X13 adında 13" bir oyuncu laptopu var. Evet küçük boyutlar ama oynanabiliyor, taşınabilirlik burada devreye giriyor. Boyut küçüldüğünden ısınmanın artması da muhtemel, alan daralıyor parçalar birbirine daha çok yaklaşıyor.

Oyun falan oynamayacağım, Açıklamada belirttim nasıl kullanacağımı; Sadece günlük kullanım. Hafta sonları; 1-2 saat düşük oyun oynarım PES-13 gibi.

Eki Görüntüle 1011893

Çekirge, bu fiyat bandında Acer ve Lenovo gibi laptoplar daha iyidir. Soğutmaları ve işlemcileri gayet iyi. Sana tavsiyem şu notebooku alman:
İleride bir 8'lik RAM daha takarsın.

Dünyanın en güçlü işlemcisinden biri mi? Arkadaş zaten GTA SA oynayacağım demiş, bütçeyi de 1₺ aşamazmış siz 600₺ kazanmak o kadar zor değil demişsiniz. İnsanların parayı ne zorluklarla kazandığını bilemeyiz. O 600₺ sizin için o kadar önemli olmayabilir ama arkadaşımızın ailesi için çok fazla önem arz edebilir. Bütçeye dikkat ederek tavsiyelerde bulunmaya önem gösterin.

5500 TL'ye daha iyi bir işlemci bulursanız haber edin, madem o kadar bilgili birisiniz. Ayrıca para kazanamamak diye bir şey yok, çalışırsan kazanırsın. Gidip kendini geliştirmek insanın kendi elinde. Ben sadece çocuğa paranı nasıl israf etmezsin tavsiyesi yaptım en F/P olanını önererek:). Bence siz insanları rahata alıştırmaktansa çalışmaya teşvik etmenizi öneririm. Aile parası yiyerek bir yerlere gelemezsiniz. Abi tavsiyesi olsun.

Ki daha bu 14 yaşında çocukmuş. İlerde arkadaşları ile bir şeyler yapmak isteyecek. Liseye geldiğinde Program öğrenmek isteyecek. Yani 600tl bu hedefler için bile cüzi bir rakam.

Son düzenleme:
5500 TL'ye daha iyi bir işlemci bulursanız haber edin, madem o kadar bilgili birisiniz. Ayrıca para kazanamamak diye bir şey yok, çalışırsan kazanırsın. Gidip kendini geliştirmek insanın kendi elinde. Ben sadece çocuğa paranı nasıl israf etmezsin tavsiyesi yaptım en F/P olanını önererek:). Bence siz insanları rahata alıştırmaktansa çalışmaya teşvik etmenizi öneririm. Aile parası yiyerek bir yerlere gelemezsiniz. Abi tavsiyesi olsun.
Ne diyorsun ya? Git elini yüzünü yıka gel akıllıca yorum yap saçma yorumlarla doldurma şurayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı