HP Pavilion 15 Alınır mı?

5500 TL'ye daha iyi bir işlemci bulursanız haber edin, madem o kadar bilgili birisiniz. Ayrıca para kazanamamak diye bir şey yok, çalışırsan kazanırsın. Gidip kendini geliştirmek insanın kendi elinde. Ben sadece çocuğa paranı nasıl israf etmezsin tavsiyesi yaptım en F/P olanını önererek:). Bence siz insanları rahata alıştırmaktansa çalışmaya teşvik etmenizi öneririm. Aile parası yiyerek bir yerlere gelemezsiniz. Abi tavsiyesi olsun.
Arkadaş ağır işlerde kullanmayacak, ağır oyunları oynamayacak. Biz bütçe içinde en iyisini önermeye çalışıyoruz. Arkadaş 1₺ arttıramam diyor hala 500₺ farktan bahsediyorsunuz. Attığınız ürüne laf etmedik, ürün güzel, işlemcisi de öyle. Hala gelmiş aile parasından, çalışmadan bahsediyorsunuz. Mesele parayı kazanmak değil, adam 4999₺ bütçe koymuş. 500₺ fazla verip o sistemi almak arkadaşa pek bir şey kazandırmayacak çünkü ağır bir kullanımım yok diyor. Belli ki o 500₺ yi çok daha faydalı işlerde kullanacak. "Abi" tavsiyeniz için de teşekkürler.

Arkadaş ağır işlerde kullanmayacak, ağır oyunları oynamayacak. Biz bütçe içinde en iyisini önermeye çalışıyoruz. Arkadaş 1₺ arttıramam diyor hala 500₺ farktan bahsediyorsunuz. Attığınız ürüne laf etmedik, ürün güzel, işlemcisi de öyle. Hala gelmiş aile parasından, çalışmadan bahsediyorsunuz. Mesele parayı kazanmak değil, adam 4999₺ bütçe koymuş. 500₺ fazla verip o sistemi almak arkadaşa pek bir şey kazandırmayacak çünkü ağır bir kullanımım yok diyor. Belli ki o 500₺'yi çok daha faydalı işlerde kullanacak. "abi" tavsiyeniz için de teşekkürler.

Önünde lise ve üniversite hayatı olan. Belki de ileride bir daha cihaz alamayacak birine ben başka bir bilgisayarı öneremem :) "abi" tavsiyem için de rica ederim.

@Stoch hocam sizin bütçe 5400 değil miydi? Ayrıca @Nesquik hocam laptoplarda APU pek iyi değil demiş ama Ryzen 7 veya Ryzen 5 gibi işlemcilerin ekran kartı günlük işleri ve düşük sistem gereksinimli oyunları oynatabilir. Laptopta performans için ekran kartı değil de işlemci, RAM ve SSD önemlidir. Benim attığım Acer ve @Nesquik hocamın attığı Lenovo gayet iyidir.

@Stoch hocam sizin bütçe 5400 değil miydi? Ayrıca @Nesquik hocam laptoplarda APU pek iyi değil demiş ama Ryzen 7 veya Ryzen 5 gibi işlemcilerin ekran kartı günlük işleri ve düşük sistem gereksinimli oyunları oynatabilir. Laptopta performans için ekran kartı değil de işlemci, RAM ve SSD önemlidir. Benim attığım Acer ve @Nesquik hocamın attığı Lenovo gayet iyidir.
1620381336974.png

Önünde lise ve üniversite hayatı olan. Belki de ileride bir daha cihaz alamayacak birine ben başka bir bilgisayarı öneremem :) "abi" tavsiyem için de rica ederim.

Hocam 14 yaşında bir çocuktan ne gibi bir para kazanmasını bekliyorsunuz ki? Sanayide mi çalışsın, ayakkabı mı boyasın? Devir eski devir değil. Okul notları iyidir babası da ona hediye almıştır. Tabii ki de bu yaşta bir meslek öğrenmesi ve kendi harçlığını kazanması çok iyi bir şey ama devir eski devir değil.

Hocam önerdiğiniz ürün güzel, gerçekten güzel bunun farkındayım. Arkadaş arttıramam diyor, ne yapalım kavga mı edelim adamla. Yok diyor 1₺ bile veremem diyor sabahtan beri hariçten gazel okuyorsunuz.

Ryzen 7 16 thread ve dahili GPU'su MX330 ile eşit hatta yer yer daha iyi.

Ryzen 7 16 thread ve dahili GPU'su MX330 ile eşit hatta yer yer daha iyi.
Fazla verebiliyorsa alsın, farka değer mi değer ama 500₺ para çıkar mı orasını arkadaş bilir.

Hocam 14 yaşında bir çocuktan ne gibi bir para kazanmasını bekliyorsunuz ki? Sanayide mi çalışsın, ayakkabı mı boyasın? Devir eski devir değil. Okul notları iyidir babası da ona hediye almıştır. Tabii ki de bu yaşta bir meslek öğrenmesi ve kendi harçlığını kazanması çok iyi bir şey ama devir eski devir değil.
Bionluk sitesinde youtube videosunu dinleyip alt yazı yazarak günde 20 tl kazanabilir. Freelancer çalışacak çok iş var. Sanayide çalışsın da demedim. Önceki yorumlarımda belirttim.

Geri
Yukarı