HP Pavilion 15 Alınır mı?

Şu an kafam karıştı, kim neyi istiyor neyi istemiyor.

Genelleme yapar mısınız?

Bakın @Nesquik hocam direk o Lenovo'yu almanızı istiyor, ama ben bunu desteklemiyorum.
Ben ve @456670 hocam da sisteminize Windows 8.1 kurmanızı ve onla idare edip, bütçeyi arttırıp R7 bir notebook almanızı istiyoruz.
Son karar, sizin...

Bakın @Nesquik hocam direk o Lenovo'yu almanızı istiyor, ama ben bunu desteklemiyorum.
Ben ve @456670 hocam da sisteminize Windows 8.1 kurmanızı ve onla idare edip, bütçeyi arttırıp R7 bir notebook almanızı istiyoruz.
Son karar, sizin...
Hocam netçe özetlemiş, bütçe artarsa R7'li bir laptop, artmazsa MX300' lu Lenovo.

Tamam hepinize teşekkür ediyorum.
Düşünüp birini alacağım, aldığım zaman konu açıp etiketlerım sizleride, hadi Allah'a emanet olun.

Biz teşekkür ederiz asıl fikirlerimizi dinlediğiniz için. Bu arada @TheMarsupilami hocamın selamı var, adam Beşiktaş'lı olmasına rağmen öyle iyi konuşmussunuz ki evin içinde ¨En büyük Fener, en büyük Stoch!¨ diye bağırıp duruyor :D
Hocam netçe özetlemiş, bütçe artarsa R7'li bir laptop, artmazsa MX300'lu Lenovo.

Eğer artmaz ise benim fikrim o külüstür ile idare etmesi.

Ya bir tane konuda takım tartışması yapmışsınız, önceki bilgisayar konusunda. En büyük Beşiktaş, dediğiniz için o da gaza gelmiş evin içinde Türk bayrağıyla ¨Hepsi Türk takımı, En büyük kartal, sonra da kanarya!¨ diye bağırıyor :D
Marsu arkadaşınız mı hocam?

Geri
Yukarı