HP Pavilion 15-BC001NT Laptop Fan Kontrol

Glock

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar Arkadaşlar.

HP Pavilion 15-BC001NT kullanıcısıyım.

Laptop oyunlarda 70-75 civarı takılıyor.

Ancak fanı işlemci 70 dereceyi geçmediği sürece açılmıyor, bunu sorun olarak görmüyorum bu üretici firmanın koyduğu bir olay bunun farkındayım.

Ben sadece işlemci ve ekran kartı strese gireceğine fanları strese sokmayı tercih ederim.

Bu yüzden oyunlarda işlemciyi daha serin çalıştırmak maksadıyla oyun içinde fanları devrini arttırmak istiyorum.

Bayağı alıştım ama sonuca ulaşamadım buraya konu açmak durumunda kaldım yardım ederseniz sevinirim.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nfc'yi deneyebilirsin, belki sendekine benzer bir makinenın profili ile kontrol edebilirsin. Notebook fan Control.

Sendeki cool Sense'de de belki ayar vardır. Quiet mode tarzı bir seçenek varsa BIOS'ya da yazılımda onu iptal edebilirsin.

Bende HP Pavilion 15 var görmüyor benim modeli BIOS olmadan başka bir çözümü yok mu.

Merhabalar Arkadaşlar.

HP Pavilion 15-BC001NT kullanıcısıyım.

Laptop oyunlarda 70-75 civarı takılıyor.

Ancak fanı işlemci 70 dereceyi geçmediği sürece açılmıyor, bunu sorun olarak görmüyorum bu üretici firmanın koyduğu bir olay bunun farkındayım.

Ben sadece işlemci ve ekran kartı strese gireceğine fanları strese sokmayı tercih ederim.

Bu yüzden oyunlarda işlemciyi daha serin çalıştırmak maksadıyla oyun içinde fanları devrini arttırmak istiyorum.

Bayağı alıştım ama sonuca ulaşamadım buraya konu açmak durumunda kaldım yardım ederseniz sevinirim.

Teşekkürler.
Uygulama bulabildin mi? Ben de uygulama arıyorum.
Gerek kalmadı HP coolsenseyi kurdum radayatör mübarek.
Cool sense hiç bir işe yaramıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı