HP Pavilion 15-BC010NT X8M23EA alınır mı?

Güzel bir notebook gibi duruyor fakat soğutmasını araştırmak gerek. Ayrıca HP notebooklarda çok yaşanan bir problem var. Üzerindeki alüminyum yüzey çizilerek eskiyebilir. Ondan dolayı eğer bu notebooku alacaksan titiz bir şekilde kullanman gerek.

4 sene civarı kullanacağım allah izin verirse. Titiz kullanmaya çalışırım o konuda sıkıntı yokta ısınma sorun olabilir bu model yeni bir model galiba internette incelemesini falan bulamadım.

Evet , yeni bir model. İncelemesi geldiğinde almanızı tavsiye ederim. İnceleme belki Technopata gelmez fakat farklı sitelere gelebilir. Videolu olmasa bile alan birinin görüşleri mesela :) Her türlü kötü görüş veya iyi görüş fark etmez insanı almadan önce rahatlatır :)

Arkadaşlar Öncelikler herkese merhaba , 5 gün önce içimde şüpheyle siparişini vermiş olduğum Hp Gaming x8m23ea laptopunu 4 gündür kullanmaktayım herhangi bir sıkıntı yaşamadım fps değerleri internetteki 960m testleriyle aynı soğutma konusunda saatlerce yüksek ayarlarda War Thunder , ETS 2 ve CS GO oynadım fanlar fazlasıyla çalışıyor ancak sesi rahatsız edici değil ısınmadan dolayı fps düşmesi hiç yaşamadım gönül rahatlığıyla alabilirsiniz ; sorusu olan arkadaşlarım dilediklerini sorabilirler severek cevaplarım .

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı