HP Pavilion 15-CB005NT laptopta DP girişi var mı?

iKroxy

Hectopat
Yer
Yalova
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, laptopuma harici 144hz bir monitör almayı düşünüyorum fakat bilgisayarımın girişlerinde küçük bir giriş olduğunu gördüm. Bunun adını bilmiyorum ve sizlerden bu girişin adını veya ne işe yaradığını öğrenmek istiyorum. Birkaç yerden araştırdığım bilgilere göre bu girişe aşağıdaki kablonun bir ucunu laptopa, diğer ucunu monitöre bağlayınca çalışacağını söylediler. Ne kadar doğru bilmiyorum. Eğer sizler de böyle bir şey kullandıysanız veya tanıklık ettiyseniz bu yöntemin çalışıp, çalışmadığını söyleyebilirseniz çok güzel olur.

Alacağım Kablo : https://www.hepsiburada.com/paugge-...2-mini-displayport-kablo-ck01-pm-HB000008BVI7

Giriş :
image0.jpg

@iKroxy baktığimda DP 1.2 desteği var gözüküyor. Fakat sanki attığınız fotoğraftaki yer USB Type-C girişi gibi duruyor. Diğer girişlerin fotoğrafını da net bir şekilde atarsanız hangisi olduğunu gösterebiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
@iKroxy baktığimda DP 1.2 desteği var gözüküyor. Fakat sanki attığınız fotoğraftaki yer USB Type-C girişi gibi duruyor. Diğer girişlerin fotoğrafını da net bir şekilde atarsanız hangisi olduğunu gösterebiliriz.

Bilgisayarın 3 USB 1 HDMI 1 bu küçük girişi var, başka girişi yok.
@Hoaxer peki bu bilgisayardaki HDMI hangi sürüm olduğunu nasıl öğrenebilirim? Ona göre HDMI alıp kullanırım belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı