HP Pavilion 15-CB0xx 82 derece sıcaklık değeri nasıl?

Makaleler
9
Daha fazla  
Arkadaşlar, HP Pavilion 15-CB0xx model Laptop'um var.
Sistem:
  • i7 7700HQ.
  • 2400 MHz 16 GB RAM.
  • 1050 4 GB.

Sistemi en yüksek frekansta çalışmak üzere ayarladım. Sıcaklık değerleri Forza'da yüksek grafiklerde:
İşlemci 82.
Ekran kartı 75 derece.
Laptop soğutucu kullanıyorum. Zalman'ın. Bayağı yararını görüyorum. Sizce bu değerler bu sisteme göre nasıl? (Bildiğim kadarıyla H serisi işlemciler ısınmaya oldukça yatkın oluyor.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, HP Pavilion 15-CB0xx model Laptop'um var.
Sistem:
  • i7 7700HQ.
  • 2400 MHz 16 GB RAM.
  • 1050 4 GB.

Sistemi en yüksek frekansta çalışmak üzere ayarladım. Sıcaklık değerleri Forza'da yüksek grafiklerde:
İşlemci 82.
Ekran kartı 75 derece.
Laptop soğutucu kullanıyorum. Zalman'ın. Bayağı yararını görüyorum. Sizce bu değerler bu sisteme göre nasıl? (Bildiğim kadarıyla H serisi işlemciler ısınmaya oldukça yatkın oluyor.)
Soğutucu modelini tam atar mısınız hocam incelemek istiyorum.

Hocam normalde 35-40 ise benim laptop da ısınma sorunu var benim günlük kullanımda 60-65 derece.

Her laptopta ısınma sorunu vardır çözüm ise bakımlı ve dikkatlı kullanımdır termal macun bakımı yaptınız mı? En kötü bilgisayarcıya götürün yaptırın bilgisayara zarar vermeyin malum şu dönemde PC fiyatları roket gibi.

Her laptopta ısınma sorunu vardır çözüm ise bakımlı ve dikkatlı kullanımdır termal macun bakımı yaptınız mı? En kötü bilgisayarcıya götürün yaptırın bilgisayara zarar vermeyin malum şu dönemde PC fiyatları roket gibi.
Evet hocam termal macun değişimi gerekli ama idare etmek istiyorum biraz çünkü yaza doğru Lenovo Legion almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı