HP PAVILION 15-DK0006NT laptop alınmalı mı?

Cern99

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Vatan reis gene çoşturmuş fiyatı. Burada 8 GB RAM'li Freedos ve 128 GB SSD+1 TB HDD versiyonu var ama çok daha ucuz:
Isınma sorunu yaşar mıyım dersen, HP'nin soba ve doğal gaz ile yakın ilişkisi var. Gene soğutmayı becerememişlerdir ama notebook soğutucu ile durumu kurtarabilir belki.

Vatan reis gene çoşturmuş fiyatı. Burada 8 GB RAM'li Freedos ve 128 GB SSD+1 TB HDD versiyonu var ama çok daha ucuz:
Isınma sorunu yaşar mıyım dersen, HP'nin soba ve doğal gaz ile yakın ilişkisi var. Gene soğutmayı becerememişlerdir ama notebook soğutucu ile durumu kurtarabilir belki.
%18 indirim ile 5900TL ye alabiliyorum hocam gene alınabilitesi yok mu?
Burada:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
pek ısınmyor gibi duruyor ama uzun kullanıma bakmak gerek tabii. Bu fiyata Monster Abra alsam daha mı az ısınır?

@Punturac Yine pahalıya geliyor. 8 GB RAM ekle 300 TL desek, 5200 TL mis. Monster'ın o fiyata GTX 1650 laptopu yok.
Hocam attığınız notebook aynı değil, diğeri daha modern gözüküyor, ince çerçeveler ile daha hoş.
%18 indirim ile 5900TL ye alabiliyorum hocam gene alınabilitesi yok mu?
Burada: pek ısınmyor gibi duruyor ama uzun kullanıma bakmak gerek tabii. Bu fiyata Monster Abra alsam daha mı az ısınır?
Kesinlikle alınabilir, videoyu daha önce ben de izledim, çift fan ile orta seviye bir notebook olduğu için güzel soğutulmuş. Fiyat da uygun (5900TL için söylüyorum). Monster Abra alsanız da benzer sonuçları alırsınız. HP'nin insanlar genelde ısındığını belirtiyor, haklılık payları da var. Fakat bu ürün için konuşacak olursak, ben beğendim performansını.

Hocam attığınız notebook aynı değil, diğeri daha modern gözüküyor, ince çerçeveler ile daha hoş.

Kesinlikle alınabilir, videoyu daha önce ben de izledim, çift fan ile orta seviye bir notebook olduğu için güzel soğutulmuş. Fiyat da uygun (5900TL için söylüyorum). Monster Abra alsanız da benzer sonuçları alırsınız. HP'nin insanlar genelde ısındığını belirtiyor, haklılık payları da var. Fakat bu ürün için konuşacak olursak, ben beğendim performansını.
Teşekkürler hocam. Yarın sipariş vericem elime geçer geçmez iyi bir incelemesini yazacağım buraya. Dünya genelinde laptop incelemesi kıtlığı var. En azından düşünenler bakabilir.

@Kadir_m Tek farkı FreeDos, SSD 120 GB, bir de RAM'i 8 GB.

RAM'den 1 tane daha alıp 300 TL desen 5200 TL, Windows 10 key 20 TL'ye bulursun 5220 TL, SSD'yi beğenmez isen Crucial BX500 (179 TL) ile değiştir 5399 TL. Geriye tek görünüş kalıyor ama açıkçası arada neredeyse 500 TL fark var. Ayrıca HDD artısı mevcut.

@Kadir_m Tek farkı FreeDos, SSD 120 GB, bir de RAM'i 8 GB.

RAM'den 1 tane daha alıp 300 TL desen 5200 TL, Windows 10 key 20 TL'ye bulursun 5220 TL, SSD'yi beğenmez isen Crucial BX500 (179 TL) ile değiştir 5399 TL. Geriye tek görünüş kalıyor ama açıkçası arada neredeyse 500 TL fark var. Ayrıca HDD artısı mevcut.
Hocam en ucuz 1650 Monster 5699TL başka modelle karıştırmış olmayasanız?

@Silinen üye Bunu mu kastediyorsunuz acaba? :kararsız:
Ekran Alıntısı.PNG

Abra A5 V15.1.1 var ama stokta yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı