HP PAVILION 15-DK0006NT laptop alınmalı mı?

Merhabalar arkadaşlar. Öncelikle çok detaylı bilgim yok. 4 bin civarı pc bakarken hp pavilion 15-bc503nt modeline denk geldim vade farksız 9 taksitte olunca 4900 TL'ye i5 9. nesli ve gtx 1650'yi kaçırmamak istedim. Aşırı oyun oynayan birisi değilim Pubg Lite veya Emülatör'de oynarım. Soğutucusuz kullanmayı düşünmüyorum. Kasanın dizayn itibariyle bahsi geçen modellere göre biraz ısının fazla olacağını düşünüyorum fakat bu özellikte gaming diyorsak minimum 6 bini gözden çıkarmak gerekiyordu ve 4.900'ü bile ciddi manada zorlanarak çıkartabildik. Şimdi sizlerden isteğim şu windows10 pro kurdum uefi'li oem key almak istiyorum öncelikle oem key'i nerden almalıyım? Kurduktan sonra güncelleştirmeler olsun driverler olsun bilgisayarın stabil çalışması için bunları nereden gidermeliyim? Ve sizin sıcaklıkları ve oyun esnasında sol taraftaki fps ve sıcaklıkları anlık gösteren uygulamalar hangisidir? Yardımcı olacak olursa sevinirim. Teşekkür ederim şimdiden.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı