HP Pavilion 15-EC0008NT laptop Windows 10 geç açılıyor

Underwood

Centipat
Yaklaşık 10 gün önce HP Pavilion notebook edindim.

HP Pavilion 15-EC0008NT AMD Ryzen 5 3550H 16GB 1TB + 256GB Fiyatı

İlk günlerde herhangi bir sıkıntı yaşamıyordum, bilgisayara Windows 10 kurulumunu Technopat YouTube sayfasında son ve güncel videodan adım adım izleyerek yaptım. Kurulum bittikten sonra BIOS güncellemesi ve driver güncellemesi yaptım. Fakat birkaç günün sonunda bilgisayar -özellikle o gün ilk açtığımda- yaklaşık 45-50 saniyede açılıyor. HP logosu geliyor ve sürekli altındaki noktalar dönüyor o kaybolduktan hemen sonra HP logosu tekrardan beliriyor ve ikinci belirmede 2-3 saniye sonunda beni Windows ekranına getiriyor. Sorumu gidermek için ne yapmam gerekli?

SSD'de hıazlı açılması lazım PC'yi açtıktan sonra görev yöneticisi başlatma seçeneklerini devre dışı bırakın biraz daha hızlı açılır.
Vede Win 10 ISO'yu nereden indirdiniz?

Aylardır kullanıyorum o modeli, bu ay ortaya çıkan bir sorun, şimdilik sürücü güncellemesi beklemek dışında çözümü yok.

Aylardır kullanıyorum o modeli, bu ay ortaya çıkan bir sorun, şimdilik sürücü güncellemesi beklemek dışında çözümü yok.
Selamlar, daha önceki bir başlıkta da konuşmuştuk sizinle aynı problemi mi yaşıyorsunuz siz de ? Ben o gün ilk kez açtığımda karşılaşıyorum bu sorunla daha sonraki açışlarımda olmuyor.

Selamlar, daha önceki bir başlıkta da konuşmuştuk sizinle aynı problemi mi yaşıyorsunuz siz de ? Ben o gün ilk kez açtığımda karşılaşıyorum bu sorunla daha sonraki açışlarımda olmuyor.
Daw konusunda konuşmuştuk sanırım, evet bir süredir bu sorunu yaşıyorum, bilgisayar sürekli şarjda kullandığım için kapatmayıp uyku moduna alarak geçiştiriyorum.

Daw konusunda konuşmuştuk sanırım, evet bir süredir bu sorunu yaşıyorum, bilgisayar sürekli şarjda kullandığım için kapatmayıp uyku moduna alarak geçiştiriyorum.
Evet DAW konusunda konuşmuştuk, ilgilendiğiniz ve bilgi verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Mecburen sürücü güncellemesi bekleyeceğiz yani...

Geri
Yukarı