HP Pavilion 15 vs Lenovo V15

gumbald_amca

Centipat
Performansi, kasa kalitesi ve ekran kalitesi hangisinin daha iyidir?
Lenovo V15'in RAM'i 16 GB biliyorum ama o sorun degil, diger ozellikler bakimindan hangisi onde?

Performansi, kasa kalitesi ve ekran kalitesi hangisinin daha iyidir?
Lenovo V15'in RAM'i 16 GB biliyorum ama o sorun degil, diger ozellikler bakimindan hangisi onde?
Pavilion'un işlemcisi daha iyi birde ram alırsın tam olur. bütçen varsa gtx 1650'li bir laptop almanı öneririm.

Butce 16K'ya kadar cikabilir. Gaming Laptop istemiyorum, daha cok sade ve performansli sistemler tercihim.
Ara sira Valorant tarzi oyunlar oynarim belki. Onun disinda gundelik isler icin kullanacagim.
Eğer çok oyun bilgisayarı görünümünü sevmiyorsan bunu:
kasa sorun değilse özellik bakımından bunu öneririm:
tabii ram yükseltmesi yapman gerekebilir gelecekte.
aynı şekilde bu modeli alman daha iyi olur:
tabii buna da ram yükseltmesi şart. bu modeli alman 3050ti max p olduğundan ve 12500h diğerlerinden güçlü bir işlemci olduğundan en iyi seçenek şuanlık bu.

Ideapad 5 serisini magazalarda incelemistim. Kasa kalitesini begenmedim, sanki birazcik bastirsam kirilacakmis gibi.

Kasası o kadar da zayıf değil, konuda atilan 2 modelden de daha iyi denebilir genel kalite olarak. Paneli daha üstün, batarya kapasitesi tarafında da fark çok.

Kasası o kadar da zayıf değil, konuda atilan 2 modelden de daha iyi denebilir genel kalite olarak. Paneli daha üstün, batarya kapasitesi tarafında da fark çok.

Ekran panel tipi nedir? TN olmamasi gerekiyor.

Eğer çok oyun bilgisayarı görünümünü sevmiyorsan bunu:
kasa sorun değilse özellik bakımından bunu öneririm:
tabii ram yükseltmesi yapman gerekebilir gelecekte.
aynı şekilde bu modeli alman daha iyi olur:
tabii buna da ram yükseltmesi şart. bu modeli alman 3050ti max p olduğundan ve 12500h diğerlerinden güçlü bir işlemci olduğundan en iyi seçenek şuanlık bu.

Oyuncu bilgisayarim var zaten. Sade ve performansli olsun istiyorum. Disarida kullanacagim.

Geri
Yukarı