HP Pavilion 68N71EA alınır mı?

1050 bana değil sana yakışır 😀 Ekran kartını önemseyip ekranı önemsemeyen zihniyete yakışır.

17.600'e şuan Türkiye içi sıfır yok. Ne yapacak? Almayacak tabii ki de. Ya 5.000TL daha koyup MSI Raider'lere bakacak ya da ikinci el temiz ürün bakacak. 15.6'dan 17.3'e geçen birisi anlar söylediklerimi.
Oyun oynayan ve film izleyen insanın 15.6" kullanmasına üzülürüm. Burada belki kimsenin yazmayacağı yazıları yazıyorum değerini 1 kişi anlasa bana yeter. Milletin iyiliği için yazıyorum, çoluk çocuğa maskara oluyoruz.
16.1" nasıldır?

16.1" nasıldır?
17.3" bile küçük sayılır aslında. Laptop olduğu için sınır kabul edilebilir. Bir zaman sonra harici monitöre geçince 17.3"ün de ufak kaldığını anlıyorsunuz. Okuldur derstir veya basit işlerdir anlarım ama güzel bir deneyim ve tecrübe isteyenin dediğim gibi en az 17.3" alması lazım. Ben de zamanında param yetmiyordu az daha bekledim, oradan buradan borç üstüne biraz daha zar zor koyup 1 kere aldım sağlam bir şey aldım.

1050 bana değil sana yakışır 😀 ekran kartını önemseyip ekranı önemsemeyen zihniyete yakışır.

17.600'e şu an Türkiye içi sıfır yok. Ne yapacak? Almayacak tabii ki de. Ya 5.000TL daha koyup MSI Raider'lere bakacak ya da ikinci el temiz ürün bakacak. 15.6'dan 17.3'e geçen birisi anlar söylediklerimi.
Oyun oynayan ve film izleyen insanın 15.6" kullanmasına üzülürüm. Burada belki kimsenin yazmayacağı yazıları yazıyorum değerini 1 kişi anlasa bana yeter. Milletin iyiliği için yazıyorum, çoluk çocuğa maskara oluyoruz.

Amazon Prime day olduğunda tonla 23 inç ekran varken 2500 daha koyup 32 inç aldım, başka bir zaman önce GameGaraj'tan 4000-5000 liraya 1050 sistem alacakken biraz daha sabredip 3060 aldım merak etme çoluğa çocuğa laf sokmak bir başarı değil. Çok yakından da bakacak olsam 32 inçe 1 haftada alıştım. Millet bilmiyor zaten hocam sağ ol millet 17K'nın üstüne bir sürü para koyup borca harca girmeyi herkes biliyor ki bende öyle yaptım, ama Türkiye'de yaşadığımız için elimizde olan paraya maksimum ne alınabiliyorsa o an almalıyız çünkü ertesi gün ne halt olacağı belli olmuyor. Şahsen bana soracak olursanız 17.3 olacak diye 3050'den 1650'ye inmem. Ha olay şu, mesele 3050 vs 1650 ise arada çok aşırı bir fark yok 3050 VRAM darboğazı yaşadığı için fark yok diyorlardı. Mesela 3060 vs 3050 olsa 3050 17.3, 3060 15.6 veya 13 inç dahi olsa gider 3060 alırım. Büyük ekran olacak diye performanstan mı vazgeçeyim? Laf sokacak başka velet arayın hocam olanın bitenin farkındayım merak etme.

1050 bana değil sana yakışır 😀 Ekran kartını önemseyip ekranı önemsemeyen zihniyete yakışır.

17.600'e şuan Türkiye içi sıfır yok. Ne yapacak? Almayacak tabii ki de. Ya 5.000TL daha koyup MSI Raider'lere bakacak ya da ikinci el temiz ürün bakacak. 15.6'dan 17.3'e geçen birisi anlar söylediklerimi.
Kardesim ryzen islemci daha kisa omurlu mu oluyor? Yoksa sogutma bakımından fark mi oluyor?
Niye oyle dedin?

Ben Victus hariç HP tercih etmem ama siz bilirsiniz.

Ben Victus hariç HP tercih etmem ama siz bilirsiniz.

Bu model Clevo kasa kullanıyor iyi bir model değil hocam.

Pavilion alınmaz, GPU TDP'si düşük. Ryzen işlemci sorun çıkartır diye birşeyde yok, 6600H 3050 Nitro al.

Yeni konular

Geri
Yukarı