HP Pavilion depolama alanı artırma

homelander

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. HP Pavilion laptopımın C sürücüsünde 128 GB SSD mevcut fakat haliyle çok az uygulama varken bile yarısı dolu. Sanırım oyunlar gibi makineyi yorabilen uygulamalar da SSD'de daha hızlı çalışıyormuş, her şeyimi D sürücüsünde tutarak tam randıman alamadığımı düşünüyorum dolayısıyla. Laptopa nasıl SSD eklemesi yapabilirim? Garantisini bozmadan kendim gerçekleştirebilir miyim veya direkt servise mi göndermem gerek? Sorularımı cevaplayabilmeniz için önden tam olarak hangi bilgileri vermem gerek bilmiyorum. Kusura bakmayın şimdilik. Sadece marka belirterek bıraktım.

Model bilgisi vermeniz gerekir.
Verdiğiniz bilgiler ile size şu anlık tavsiyemiz 128 GB olan SSD'yi çıkarıp daha yüksek kapasiteli bir SSD takmanız olacaktır.

Ancak model bilgisi verdikten sonra yaplacak kontrollerde cihazınızda bir M.2 soketi daha varsa oraya bir SSD daha takılabilir.

HP garanti bozmuyor, yani Omen serilerinde öyle. Müşteri hizmetlerini arayıp bilgi sahibi olabilirsin. Konuya gelirsek, marka model olarak YouTube'da arat, bilgisayarının içine bak, kaç adet M.2 SSD girişi var. Diyelim ki 2 tane. O zaman bir tane daha ihtiyacına uygun olanı alır takarsın, ama tek girişse içindekini çıkartıp daha iyisini takarsın. SSD takmak aşırı basit, direkt tak çalıştır her M.2 SSD'de uyar diye düşünüyorum laptopa

Model bilgisi vermeniz gerekir.
Verdiğiniz bilgiler ile size şu anlık tavsiyemiz 128 GB olan SSD'yi çıkarıp daha yüksek kapasiteli bir SSD takmanız olacaktır.

Ancak model bilgisi verdikten sonra yaplacak kontrollerde cihazınızda bir M.2 soketi daha varsa oraya bir SSD daha takılabilir.
Hocam HP Pavillion 15DK0XXX olarak buldum

Yeni konular

Geri
Yukarı