Depolama alanı önerisi

exelans12

Picopat
Selam. Windows 7 sistemi Windows 10'a yükselteceğim. Ama yükseltme öncesinde fotoğraf / video ve klasörlerimi kısa süreliğine yükleyebileceğim bir 50-100GB boyutunda depolama alanına ihtiyacım var sizin bildiğiniz site/uygulama vs varsa önerir misiniz?
Not: Windows yedeklemesini yaptım ama sadece C diskini yedekliyor fakat benim bütün klasörlerim, dosyalarım vs. D: Diskinde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. Windows 7 sistemi Windows 10'a yükselteceğim. Ama yükseltme öncesinde fotoğraf / video ve klasörlerimi kısa süreliğine yükleyebileceğim bir 50-100GB boyutunda depolama alanına ihtiyacım var sizin bildiğiniz site/uygulama vs varsa önerir misiniz?
Not: Windows yedeklemesini yaptım ama sadece C diskini yedekliyor fakat benim bütün klasörlerim, dosyalarım vs. D: Diskinde.
Google Driver tercih edebilirsin. Hem ucuz hem güvenli hem de hızlı.

Hocam o boyutta bedava bulut servis var mı bilmiyorum fakat 50TL Gibi bir fiyata 200GB SATA hard disk alıp dönüştürücü ile bilgisayara bağlayıp USB gibi kullanabilirsiniz

Hocam o boyutta bedava bulut servis var mı bilmiyorum fakat 50TL Gibi bir fiyata 200GB SATA hard disk alıp dönüştürücü ile bilgisayara bağlayıp USB gibi kullanabilirsiniz
1,39 TL'ye 100 GB google hizmeti almak varken neden yapsın bunu?
Screenshot_20231013_144835_Chrome.jpg

Linux kullanan birine göre fazla veri hırsızlığını destekliyorsun :like: cevap veriyorum Google hizmeti olduğu için.
Linux kullanmıyorum. Veri hırsızlığı vs. desteklediğimde yok. Google servisleri yeterince güvenli. Kaldıki hayatın şifresini saklamayacak, kimsenin senin kanapede uzanmış dayının atletli fotoğrafının peşinde olacağını sanmıyorum.

terrabox diye bi site var 1 TB alan veriyor ama aşırı yavaş resmen kbp/s hızında yükleme ve indirmeye izin veriyor.. Bunun gibi yüksek alan veren (min 50gb) ama internet hız kısıtlaması olmayan bildiğiniz bi başka uygulama var mıdır acaba

Geri
Yukarı