Depolama alanı düşük

ZeynelSlett

Centipat
Daha fazla  
Bu ne arkadaşlar?

1674562200816.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence diskde virüs var.
ne yapamam gerek ne yapsam çözemedim 4 kere format attım virüs indirmiştim yüklü miktarda ama kaspersky malwerebayst görmüyor virüsü

İlk defa görüyorum çok büyük boyutta 2 ye bölmen gerekiyor diye yorumladım ama benim 512gbda öyle. Sonra depolama alanı yetersiz diye düşündüm benimki ağzına kadar dolu ben böyle bir hata görmedim. İlk defa görüyorum.
ne yapmalıyım yardımcı olurumsunuz

Bence diskde virüs var.
birde o hdd microsoft stroge space device diye görünüyor pc eskiden daha iyiydi

Son düzenleme:
PC'nde Linux Windows şeklinde ikiye bölmediğini düşünerek konuşuyorum. BIOS'un bayağı eskiyse yazılımsal problem olabilir böyle. Eğer BIOS'un da güncel ise orijinal Windows kullanıp kullanmadığını soracağım. Bu tamamı ile yazılımsal bir konu bence ve yine de SSD ise CrystalDiskMark kullanarak performans değerlerini atmanı, HDD ise HD Tune ile performans değerlerini alıp buraya atmanı rica ediyorum.

PC'nde Linux Windows şeklinde ikiye bölmediğini düşünerek konuşuyorum. BIOS'un bayağı eskiyse yazılımsal problem olabilir böyle. Eğer BIOS'un da güncel ise orijinal Windows kullanıp kullanmadığını soracağım. Bu tamamı ile yazılımsal bir konu bence ve yine de SSD ise CrystalDiskMark kullanarak performans değerlerini atmanı, HDD ise HD Tune ile performans değerlerini alıp buraya atmanı rica ediyorum.

Oha abi ben bunları bilmiyorum Discord'dan konuşsak
BIOS 3 tane arkada güncel orjinal windows ama etkinleştirme yazısını cmdeden sildim

Geri
Yukarı