Çözüldü HP Pavilion DM1 işlemci nerede?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

379401

Hectopat
Makaleler
2
Elimde HP Pavilion DM1 model bir Notebook'a ait anakart var. Bu üç çipten hangisinin işlemci olduğunu anlayamadım. Birinde termal macun var, onun için o dur diye düşünüyorum. Bir de çipler, anakarta kırmızı bir maddeyle yapıştırılmış. Bu maddenin ne olduğuna dair bir bilginiz var mıdır? @Yener K.

Çözüm
Screenshot_20201224-235542.png

Bu soket.
Elimde HP Pavilion DM1 model bir Notebook'a ait anakart var. Bu üç çipten hangisinin işlemci olduğunu anlayamadım. Birinde termal macun var, onun için o dur diye düşünüyorum. Bir de çipler, anakarta kırmızı bir maddeyle yapıştırılmış. Bu maddenin ne olduğuna dair bir bilginiz var mıdır? @Yener K.

Fotoğrafını atarsanız daha iyi yardımcı oluruz ancak büyük ihtimal termal macunlu olan.

Buraya görselini atar mısın?

Geri
Yukarı