HP Pavilion DV6 laptop açılmıyor

Önemli veri yok birkaç oyun dışında
Peki esc menüsünde hp recovery varsa eğer, fabrika ayarlarına döner misiniz? (Yani format atmayı dener misiniz?) Bu arada bana hard disk ölüyor gibi geldi, eğer içinde veri varsa hp recovery de dosyaları yedekleyebileceğiniz bir yer var. :)

Peki esc menüsünde hp recovery varsa eğer, fabrika ayarlarına döner misiniz? (Yani format atmayı dener misiniz?) Bu arada bana hard disk ölüyor gibi geldi, eğer içinde veri varsa hp recovery de dosyaları yedekleyebileceğiniz bir yer var. :)
HP Recovery değilde, System Recovery var ona bastım böyle ekran geldi.

Dosya Ekleri

• 16432158764832765833485760380798.jpg
    16432158764832765833485760380798.jpg
    186,9 KB · Görüntüleme: 17
Evet oradan sıfırla mı diyeyim çünkü yedekle gibi bir seçenek yok.
Eğer içinde önemli bir şey yoksa evet, hatta isterseniz ondan önce güvenli modda başlatmayı deneyebilirsiniz. :)
Ve yüksek ihtimalle formatı da atamayacak haberiniz olsun, disk okuma yapamıyor gibi duruyor. :(

HP Pavilion DV6 i7 laptopum açılırken şu ekranda takılı kalıyor. Arada sırada olan bir şey ve bazen otomatik onarım, başlangıç onarımı gibi şeylerle çözülüyordu. Ama bu aralar daha sık olmaya başladı ve otomatik onarım, başlangıç onarımı gibi şeylerle de çözülmüyor. Sorunun neden kaynaklandığını bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Disk sorunlu gibi. Siz format deneyin bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı