HP Pavilion DV6500 Wi-Fi hızı problemi

Rheago

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

HP Pavilion DV6500 serisi, Intel Pro 3945ABG Wi-Fi kartına sahip laptopum bulunmakta. Laptopun download hızı Wi-Fi'da çok yavaş. Kablolu bağlantıda 70 Mbit hızlara çıkarken, modeme çok yakın olmama rağmen Wi-Fi'da 4 Mbit hızda seyrediyor internet hızı. Farklı laptop veya Android telefon ile hız testi yaptığımda ortalama 50 Mbit hıza ulaşabiliyor. Defalarca format attım. Farklı Windows işletim sistemleri yükledim fakat sorun hâlâ devam ediyor. Benzer sorunu yaşayıp, çözüm önerisinde bulunabilecek var mı? Şimdiden desteğiniz için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar,

HP Pavilion DV6500 serisi, Intel Pro 3945ABG Wi-Fi kartına sahip laptopum bulunmakta. Laptopun download hızı Wi-Fi'da çok yavaş. Kablolu bağlantıda 70 Mbit hızlara çıkarken, modeme çok yakın olmama rağmen Wi-Fi'da 4 Mbit hızda seyrediyor internet hızı. Farklı laptop veya Android telefon ile hız testi yaptığımda ortalama 50 Mbit hıza ulaşabiliyor. Defalarca format attım. Farklı Windows işletim sistemleri yükledim fakat sorun hâlâ devam ediyor. Benzer sorunu yaşayıp, çözüm önerisinde bulunabilecek var mı? Şimdiden desteğiniz için teşekkür ederim.

Laptop eğer +5 yıl ise Wi-Fi kartını değiştirmenizi tavsiye ederim eğer yeni aldıysanız müşteri temsilcisine ya da garantiye götürün.

Yaklaşık 12 yıllık cihaz.

HMM benim laptopta 9 yıllık ve bende de hız yavaş yavaş düştü ben Wi-Fi kartımı değiştirdim sorun çözüldü size de tavsiyem Wi-Fi kartını değiştirmeniz eğer değiştirecek kadar paranız yok ise kablo ile kullanmanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı