Osirisssss

Hectopat
Daha fazla  

HP Pavilion Gaming laptop 15-EC2023NT model numaralı laptopum geleli daha 4. günü. Genel olarak memnun olsam da Wi-Fi (5GHz) 9 metre mesafeden 2 çubuk çekiyor ve ping yapıyor. Driver arasam da düzgün bir driver bulamadım.

Wi-Fi kartımın model adı:
Realtek rTL8852AE Wi-Fi 6 802.11ax PCI-e adapter.

Donanım kimliği:
PCI\VEN_10EC&DEV_8852&SUBSYS_88E1103C&REV_00

Wi-Fi kartımı değiştirmeyi düşünüyorum açıkçası. Garanti dışı kalır mı cihazım ve hangi Wi-Fi kartını almamı tavsiye edersiniz? İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
5 ghz 9 metreden 2 diş çekmesi normal gibi duruyor hocam.Hız olarak çok fark yoksa 2.4ghz ile bağlanın bence.
Wifi olarak intel ax200 kullanıyorum çok memnunum ancak sizin laptopta wifi kart nerededir onu da bir araştırın bence.Bende asus var wifi kartı çıkartmek için komple dağıtıp topladım laptobu.Zor bir yerdeyse bence hiç bulaşmayın derim.

5 GHz 9 metreden 2 diş çekmesi normal gibi duruyor hocam. Hız olarak çok fark yoksa 2.4GHz ile bağlanın bence.
Wi-Fi olarak Intel AX200 kullanıyorum çok memnunum ancak sizin laptopta Wi-Fi kart nerededir onu da bir araştırın bence. Bende ASUS var Wi-Fi kartı çıkartmek için komple dağıtıp topladım laptopu. Zor bir yerdeyse bence hiç bulaşmayın derim.

Hocam AX200'den memnun musunuz? Bende almayı düşünüyorum. Driver, çekim mesafesi olarak nasıl.

Zayıf çekmesi çok problem değil ama stabil değil ve ping yapıyor.

Çok memnunum. Masaüstü versiyonunu da aldım. Odanın dışına koyduğum USB Wi-Fi çekmeyen yerde içerde olmasına rağmen çok iyi çekiyor.

Peki hocam sağ olun. Ben laptop için almayı düşünüyorum umarım faydası olur.
Windows 10 Home sürümüne geçtim ve sorun ortadan kalktı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı