Laptop'a WiFi kartı önerisi

Eskilerde kalmayın, almışken tam alın. AX200 oldukça güzel ortalama 100 TL civarına bulmak mümkün. Geleceğe yönelik oldukça güzel bir kart. Hackintosh düşünmüyorsanız en iyi seçenek olacaktır.
benim kart da bundan bende dediğin kartı almak istiyorum ancak giriş kısmı uymuyor dönüştürücü ile taksam uyar mı tanır mı yardımcı olursan çok sevinirim

Benim kart da bundan, ben de dediğin kartı almak istiyorum. Ancak giriş kısmı uymuyor. Dönüştürücü ile taksam uyar mı, tanır mı? Yardımcı olursan çok sevinirim.

AX200'ün birçok farklı soket için modeli mevcut piyasada. Eminim ki dönüştürücü kullanmadan takabileceğiniz bir tasarım vardır. Zaten bağlantı arayüzü tüm bilgisayarlarda aynıdır, sıkıntı çıkartacağını sanmam o bakımdan.

Sadece bilgisayarınız bu tür kartlar için Whitelist kullanıyorsa o sıkıntı çıkartabilir, kendi bilgisayarınıza göre araştırıp öyle satın almaızı öneririm.

Eskilerde kalmayın, almışken tam alın. AX200 oldukça güzel ortalama 100 TL civarına bulmak mümkün. Geleceğe yönelik oldukça güzel bir kart. Hackintosh düşünmüyorsanız en iyi seçenek olacaktır.

Anakartımın ekran görüntüsü ektedir. Acaba AX200 uyumlu mudur? Ya da en üst model uyumlu Wi-Fi kart kart hangisidir?

Dosya Ekleri

• anakart.jpg
    anakart.jpg
    22,9 KB · Görüntüleme: 111

Geri
Yukarı