HP Pavilion G6-1290ET Mac OS X Sürüm Önerisi

OS X El Capitan RAW 10.11.4 Güncel Kurulum İmajı burada ki kurulum imajını indirip dene. Sistemin El Capitan uyumlu. AMD Radeon HD 6470M Ekran kartını kullanamazsın, onun yerine HD3000 grafik birimini kullanacaksın. Muhtemelen Wi-Fi kartın da çalışmayacak. Şimdi den bilgi vermek istedim.

Peki Wi-Fi kartında sorun çıkarsa internete bağlanmam sıkıntı olabilir. Bu sorunu nasıl çözeceğim?

Normal kablolu ehternet bağlantısı ile bağlanacaksın internete. Yada uyumlu Wi-Fi adaptörü kullanacaksın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Normal kablolu ehternet bağlantısı ile bağlanacaksın internete. Yada uyumlu Wi-Fi adaptörü kullanacaksın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Durmadan soru soruyorum,kusra bakmayın ama ilk defa Mac kuracağım için acemi sayılırım.Şuan indiriyorum dosyaları,kuracağım ama Yerel Disk C de şuan windows kurulu benim maksadım windows'u silip mac'ı kurmak. yani Yerel Disk D'deki verilerimi kaybetmek istemiyorum. Bu şekilde bir kurulum gerçekleştirebilir miyim? Veyahut Dual-Boot ile hem Mac hem Windows'u aynı anda çalıştırmak için nasıl bir ayar yapmam gerekir. Yukarıda atmış olduğunuz linkten yararlanırsam bu sorunları yaşamadan kurulumu yapabilir miyim?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı