Hp pavilion g6-2206st ekran kartı sorunu

Mahmutbasri

Hectopat
Yer
Fatih
Daha fazla  
Öncelikle selamun aleyküm neredeyse 1 yıldır bu sorunla )uğraşıyorum ne yaptıysam çözemedim öğlen bilgisayara format attım ve son kez burada paylaşmak istedim çözümünü bulamazsam burada bir daha uğraşmayaçağım.
Bilgisayarda şuana kadar AMD Radeon 7670m ekran kartını kullanamadım sürekli İntel kartıyla oynuyorum oyunları ve sorunlar yaşıyorum değiştirilebilir grafiklerin çalışmadığı kesin ve AMD CCC'ın gelişmiş görüntüsü diğer arkadaşların bilgisayarındaki gibi olmadığı benim ilgimi baya çekiyor ...

Bir çok forumda bu konuyla karşılaştım aynı ekran kartını kullanan arkadaşların da bu sorunu yaşadığını ve verilen driverlarla bu sorunu çözdüğünü farkettim ancak bende olmadı HPnin kendi sitesinden verdiği ekran kartı sürücülerini indirdim gene çare yok belki kafamda yükleme sırasında hata yapmış olabilirim diye düşündüm bida denedim ondada hata yapmış olabilirim diye düşünüyorum sırası önemli yazanlar var çoğu forumda Yazılım ve sürücü indirmeleri HP Pavilion g6-2206st Dizüstü Bilgisayar | HP® Destek o driverlerı buradan indirdim.

Belki hatalı yerde olabilir onuda atıyım dedim ve sizden tek isteğim bana sırayla ne yapmam gerektiğini yazın eğer eksik bir şey attıysam bana söyleyin bende onu bulup buraya tekrar atıyım cevap verenler veya üzerinden düşünenler için şimdiden teşekkürler bu arada biostan değiştirmeye çalıştım oda olmadı. (konuyu yanlış yere açtıysam taşıya bilirseniz taşıyın yeni üye oldum kusura bakmayın)

Son düzenleyen: Moderatör:
adadaada.jpg
adadada.jpg
cats.jpg

Bir problem yok gibi görünüyor. Oyun için sağ tık değiştirilebilir grafikleri yapılandırı aç. Ardından oyunun exe sini seç ve yüksek performansı seç.

En kötü oyunlarda bile ısınma problemi oluyor ve gpu-z çalışıyor olarak görmüyor amd'yi.

Dediklerinizi yaptım, hatta yanlış yapmışımdır diye bir defa daha yaptım ama yine olmadı.
:(

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı