HP Pavilion G6 AMD 6470M FPS Sorunu

afkiscoming

Hectopat
Arkadaşlar bilgisayarın yaşı 7'ye yaklaşıyor. Geçtiğimiz yaz bilgisayarımda Win7 yüklüydü ve AMD ekran kartım sorunsuz çalışıyordu. Ama GTA5'de parçacık sorunları çıkıyordu. Misal oyunda sis olduğunda ekran pürüzleniyordu. Bunu çözmek için bir süre uğraştım ve ekran kartının son sürüm driverını kurdum kendi sitesinden. Kurduğum driverdan sonra ekran kartım hem Radeon Settings tarafından hemde aygıt yöneticisi tarasından tanındı. Kurduğum driver ile hem GTA düzeldi hemde diğer oyunlarda FPS artışı oldu. Ama yazın HDD bozuldu ve yeni HDD almak zorunda kaldım. İnternetten baktığımda PC'nin hemen hemen çoğu driveri Win10'u kaldırıyordu. Bende yeni HDD alıp win10 kurdum. Ayni driverları AMD sitesinden tekrar indirdim ve kurdum. Ama bu sefer AMD Radeon Settings bilgisayar içinde bir AMD ürünü olmadığını söylüyor ve oynadığım diğer oyunlarda da FPS sorunları yaşıyorum. Sizce bunun nedeni ne olabilir yada çözüm için indirebileceğim eski düzgün bir driver var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı