HP Pavilion G6 Temizlik Sonrası Görüntü Gelmemesi

emre şaşmaz

Hectopat
Daha fazla  
HP Pavilion G6 her yılki gibi bilgisayarımı açtım ve temizledim, topladım teknik bilgim olduğu için bu sürekli yaptıgım bir şey (ilk kez laptop açmıyorum) neyse güzelce topladım tekrar bilgisayarı açtım önce hiçbir sorun yoktu fakat LCD ekranım kapandı. Ben de acaba LCD panele ya da soketine zarar vermiş olabilir miyim diye düşünerek laptopu VGA üzerinde masaüstü bilgisayarıma bağladım sorunsuz açıldı.
Fakat dikkat ettiğimde ekran katını görmüyordu. Daha sonra kapattım ve sabah bir daha bakarım diye bıraktım. Sabah basına geldim tekrar açtım monitöre bağlı şekilde bu arada ekran kartı driver güncelledim yeniden başlattıgımda bilgisayarım bu sefer VGA üzerinden ve HDMI üzerinden de görüntü vermemeye başladı, ama bilgisayar açılıyor açılış sesini alıyorum. Bunun dışında BIOS pilini söktüm taktım vs. ne denediysem hiçbir şekilde görüntü alamıyorum. Tavsiyesi olan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenli modda açıp DDU programıyla ekran kartı driverlarını temizleyip sonra tekrar temiz bir driver kurulumu yapsanız sağlıklı bir sonuç elde edebilirsiniz.

Ekran kartı sorunu temassızlık var sıcak hava Havya ile işlem görmesi gerekiyor Ama yinede ilk önce yazılımsal denemelerinizi yapın son çare servise yollayın

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı