HP Pavilion G6'da Wi-Fi bağlantısı kopuyor

Bhdrada

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Hukuk Öğrencisi
Herkese kolay gelsin. HP Pavilion G6 adlı dizüstü bilgisayarıma format attım. (Windows 10'du, orijinal Windows 7 Home Basic'e geri çevirdim). Ve sonrasında sürücülerini indirdim, herhangi bir sıkıntı yoktu. Ama internete girip 10-15 dakika oynadıktan sonra kablosuz bağlantı sembolünün üzerinde sarı ünlem işareti çıkıyor. Genellikle oyuna girdiğimde veya film vb. izlerken oluyor yani internet açık masaüstünde sabaha kadar beklesem bir sıkıntı olmaz. Ama bir oyuna girsem bir 15-20 dakikaya hemen sarı ünlem geliyor üstüne basıyorum "sınırlı erişim" yazıyor. "İnternet bağlantısını kes" dedikten sonra "Bağlan" seçeneğine tıkladığımda bağlanıyor ve bu şekilde döngü devam ediyor. (20dk sonra tekrar kesiliyor tekrar aynı şeyi yapıyorum.) Ne yapmam gerek bilmiyorum. Bilgisayarcıya götürdüm tekrar format atıp Windows 10 işletim sistemi yükleyebilirim dedi. Yardım edebilen olursa çok mutlu olurum gerçekten.
(Şu anki Windows 7 Home Basic işletim sistemini etkinleştirmedim, bununla bir ilgisi olabilir mi?)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı