HP Pavilion laptop alınır mı?

HP Pavilion kasa sahibiyim ve herhangi bir kronik sorunu yok. İşlerini halletmen için gayet yeterli olduğunu düşünüyorum. Pavilion ile ilgili sorun varsa seve seve cevaplarım.

Hocam taa kaç yıl önce bir deli kuyuya taş atmış siz de peşine gidiyorsunuz. Ne kronik sorunu, HP koskoca firma, o kadar aptal mı sorunu olsa bile şimdiye çözer. Yaklaşık 8 yıldır HP cihaz kullanıyorum o da alt segment yani ve kişisel nedenler dışında cihaz fazla sorun çıkarmadı, her cihaz gibi yok HDD değişimi falan filan anca.
Yani iyidir, eskiden bir ısınma sorunu vardı onu da zaten hele Gaming laptoplarda hayli hayli çözmüşlerdir.
Laptop iyi ancak bence biraz daha bekleyin, dolar böyle giderse bu cihazlara en az 2 ila 5k arası indirim gelecek çünkü çıkarken öyle yaptılar. O yüzden biraz daha bekleyin baktınız kur yine eskiye dönüyor o zaman alırsınız.

Hocam taa kaç yıl önce bir deli kuyuya taş atmış siz de peşine gidiyorsunuz. Ne kronik sorunu, HP koskoca firma, o kadar aptal mı sorunu olsa bile şimdiye çözer. Yaklaşık 8 yıldır HP cihaz kullanıyorum o da alt segment yani ve kişisel nedenler dışında cihaz fazla sorun çıkarmadı, her cihaz gibi yok HDD değişimi falan filan anca.
Yani iyidir, eskiden bir ısınma sorunu vardı onu da zaten hele Gaming laptoplarda hayli hayli çözmüşlerdir.
Laptop iyi ancak bence biraz daha bekleyin, dolar böyle giderse bu cihazlara en az 2 ila 5K arası indirim gelecek çünkü çıkarken öyle yaptılar. O yüzden biraz daha bekleyin baktınız kur yine eskiye dönüyor o zaman alırsınız.

Hocam ekonomiden anlarım bu kur en fazla 9-10u görür o da 3 Ocak'ta enflasyon açıklanana kadar ondan dolayı çok da düşmez.

İyi model alınabilir ama 60W diye biliyorum onun yerine 95W 3050 alabilirsin özelleştirip:

Çok fark eder mi ki? Bir de bu biraz daha ağır sanki.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı