HP Pavilion (Power) Gaming 15 2018 Alınır mı?

1050Tİ artık giriş/orta seviye arası bir ekran kartı. Bu sene ve önümüzdeki sene çıkacak olan oyunları 1080p low-medium ayarlarda 60 FPS oynayabilirsin ama sonrasında yavaş yavaş low'a çekmeye ve çözünürlük değiştirmeye başlarsın.

Birincil amacım amacım oyun oynamak değil zaten mühendislik programlarımı rahat çalıştırır diye düşünüyorum. Öğrenci olduğumdan 1060 için bütçem yok. Günümüzde artık oyunlar çok gelişti bilgisayarları çok zorluyorlar.

Photoshop gibi işlemcini zorlayacak , ekran kartını zorlayacak programlar da kullanacaksın. Onu da hesaba kat derim. Ben de 3 sene önce 6700HQ, 960M'li laptop aldım, işimi görmemeye başladı.
Photoshop gibi işlemcini zorlayacak , ekran kartını zorlayacak programlar da kullanacaksın. Onu da hesaba kat derim. Ben de 3 sene önce 6700HQ, 960M'li laptop aldım, işimi görmemeye başladı.
Ailen yardımcı olamaz mı birazcık daha ? Eğer acil değilse 1 ay içinde indirimler başlar, o zamana kadar fiyatları takip et.
Birincil amacım amacım oyun oynamak değil zaten mühendislik programlarımı rahat çalıştırır diye düşünüyorum. Öğrenci olduğumdan 1060 için bütçem yok. Günümüzde artık oyunlar çok gelişti bilgisayarları çok zorluyorlar.
Eğer acil değilse 1 ay içinde indirimler başlar, o zamana kadar fiyatları takip et.

Son düzenleme:
Arkadaş mis gibi laptop adam daha ne arttıracak arşa mı çıkacak bir tane laptop almak için en iyisi bile 3 sene sonra eskiyor zaten al kullan kardeşim keyfine bak 1050 gayet yeterli bir GPU şu grafik sevdanız bitsin içinde bulunan işlemcide i7 7700HQ ya göre daha performanslı bir kart fazla uçmanıza gerek yok bütçeniz çok el vermiyorsa alın kullanın.

Edit : Photoshop işlemciyi zorluyor? Hemde bu işlemciyi peki...

Ürün yorumlarında ilk 10 dk oyun oynadıktan sonra birden ısındığını söyleyenler var. Nette oyun testlerini izledim 96 dereceye kadar çıkıyor ama fps kaybı yok. Isınma kafama takıldı biraz.

Ürün yorumlarında ilk 10 dk oyun oynadıktan sonra birden ısındığını söyleyenler var. Nette oyun testlerini izledim 96 dereceye kadar çıkıyor ama fps kaybı yok. Isınma kafama takıldı biraz.
Laptop için çok normal yük altında o sıcaklıklar. Diğer laptopların farkı olmayacak.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı