HP ProBook-Windows 7 kurulumunda siyah ekranda kalıyor

Pyton

Hectopat
Daha fazla  
RAM
6
SSD veya HDD modeli
KIOXIA-EXCERIA SATA SSD
Ekran kartı
Amd radeon r5 m255-İntel HD Graphics Family
Anakart
HP ProBook 450 G2
İşlemci
İ5 4210U
Merhaba, şu anda HP bir laptop kullanmaktayım. Bilgisayarıma Windows 7 yükleyeceğim ama yükleme esnasında siyah ekranda kalıyorum, daha önce de bu durumdan dolayı konu açmıştım ve format aletini değiştirin dediler ve bende yeni bir flash bellek aldım fakat hala aynı hatayı almaktayım nasıl düzelteceğim yardımcı olur musunuz?

Bundan önceki kurulumda da HDD kullanıyordum ve belki HDD'den kaynaklı olur diye düşünüp SSD satın aldım fakat hala aynı.

Orijinalinde bu laptopun Windows 8.1 olur neden 7 tercih ediyorsun hocam? Hiç olmadı 10 kur bence. Pro kurarsan daha da virtualization nimetinden faydalanırsın. Kolay gelsin.

Merhaba, şu anda HP bir laptop kullanmaktayım. Bilgisayarıma Windows 7 yükleyeceğim ama yükleme esnasında siyah ekranda kalıyorum, daha önce de bu durumdan dolayı konu açmıştım ve format aletini değiştirin dediler ve bende yeni bir flash bellek aldım fakat hala aynı hatayı almaktayım nasıl düzelteceğim yardımcı olur musunuz?

Bundan önceki kurulumda da HDD kullanıyordum ve belki HDD'den kaynaklı olur diye düşünüp SSD satın aldım fakat hala aynı.
Farklı bir ISO denediniz mi?
Denediyseniz bir de W10 kurmayı deneyin.

Zaten windows 10 var windows 10 kullanırken lol ve valorant da ekran kartı sürücüsü çöktü hatası alıyorum ve bunu çözemedim, bu yüzden windows 7'ye indiriceğim. Wİndows 8 yapıtğımda da valorantı tam ekranda oynayamıyorum pencerelide oynamak zorunda kalıyorum böylede tam performans alamıyorum oyundan.
Farklı bir ISO denediniz mi?
Denediyseniz bir de W10 kurmayı deneyin.
Orijinalinde bu laptopun Windows 8.1 olur neden 7 tercih ediyorsun hocam? Hiç olmadı 10 kur bence. Pro kurarsan daha da virtualization nimetinden faydalanırsın. Kolay gelsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı