HP Victus 15 CS:GO performansı

XKenshi

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, HP Victus 15 kullanan biri CS:GO'da kaç FPS aldığını söyleyebilir mi? YouTube'da i5 12500H RTX 3050 Ti laptop 250+ FPS alıyor en yüksek ayarlarda 8X MSAA şeklinde. Benim RTX 3050 6 GB i5 13500H laptopum 160FPS'i zor goruyor Low ayarlarda. Genelde 120-130. Birisi deneyimini anlatabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kronik sorunlu Victus serisi benim gözümde. Hani kör bilgisiz cahil olsanız bile forumda gezinseniz o kadar Victus performans konusu açılıyor ki. Sebebi de bazılarında görülse de BD PROCHOT, ve genelde birçoğunda görülen EC sebepli Power Throttle. Adamlar herhalde dandik yapmış bir şeyleri ki EC tarafında Throttle oluyor. Almayın dediğimde de beni linçliyorlar ama işte doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar.

Kronik sorunlu Victus serisi benim gözümde. Hani kör bilgisiz cahil olsanız bile forumda gezinseniz o kadar Victus performans konusu açılıyor ki. Sebebi de bazılarında görülse de BD PROCHOT, ve genelde birçoğunda görülen EC sebepli Power Throttle. Adamlar herhalde dandik yapmış bir şeyleri ki EC tarafında Throttle oluyor. Almayın dediğimde de beni linçliyorlar ama işte doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar.
Dediğiniz sorunlar yok ısınmıyor bile. Kronik sorun değil birşeyi yanlış yapmışım düzeltilir en fazla. Servis sorun olmadığını söyledi inceleyip.İnsanların fpsini soruyorum ki kaç fps almam gerektiğini aşşağı yukarı bileyim.

Dediğiniz sorunlar yok ısınmıyor bile. Kronik sorun değil birşeyi yanlış yapmışım düzeltilir en fazla. Servis sorun olmadığını söyledi inceleyip.İnsanların fpsini soruyorum ki kaç fps almam gerektiğini aşşağı yukarı bileyim.
Isınıyor demedim zaten ki ben. Servise sormuşsun, servis sana sence sorun var diyebilir mi? Lütfen bir düşünün.

İnsanların FPS'ini sorman senin paranın karşılığını aldığını göstermiyor. Ben GTX 1050 Mobile ile CS'de 160 alıyorum. Ben senin hakkını savunuyorum. İstemezsen gram savunmam.

Isınıyor demedim zaten ki ben. Servise sormuşsun, servis sana sence sorun var diyebilir mi? Lütfen bir düşünün.

İnsanların FPS'ini sorman senin paranın karşılığını aldığını göstermiyor. Ben GTX 1050 Mobile ile CS'de 160 alıyorum. Ben senin hakkını savunuyorum. İstemezsen gram savunmam.
Dermi demezmi bilmiyorum ama benim sormamın amacı normal sartlarda kaç fps almam gerektiği ki 200-300 arasi gibi görünüyor. Hocam ayrıyaten Thh'ye şikayet ettim. Ama dediğim gibi bir sürü etken olabilir. En mantıklısı temiz kurulum yapıp bilgili biriyle herşeyi doğru yapmak.mesela sorun olarak cpu kullanımın %5in altına düşüyordu bazen.

Hocam benim konuda benim victusa da ec limit var dediniz ben de valorant 300 FPS alıyorum bence arkadaşın sorunu bunla alakalı değil.

Ne demek istediğinizi anlamadım.
Eren ,ec limit BD prochot vs. yazmış. Başka konuda benim laptop (HP victus i5 13. 4050)için de söylemişti . Ben de takılma oluyor. FPS düşük değil. Bu yüzden sorununuzun bundan kaynaklı olmadığını söyledim.

Eren ,ec limit BD prochot vs. yazmış. Başka konuda benim laptop (HP victus i5 13. 4050)için de söylemişti . Ben de takılma oluyor. FPS düşük değil. Bu yüzden sorununuzun bundan kaynaklı olmadığını söyledim.
Anladım. Valla bilmiyorum i5 12. nesil versiyonu bile yüksek ayarda 250 üstü fps alırken benim aldığım fps aşırı düşük. Ne yapacağımı bilmiyorum Thh'den sonuç bekliyorum. Victuslarda mı sorun var ben anlamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı