İnceleme HP Victus 15-FA0007NT

Güzel performans alabiliyorsunuz çünkü 60W ile 80W GPU arasında 3050 Ti için çok fark yokmuş sanırım.

5-6FPS belki fark eder. Bende olan 60W+15W olarak 75W verebiliyor.

5-6FPS belki fark eder. Bende olan 60W+15W olarak 75W verebiliyor.
Taş gibi cihaz.
Performansını sevdim ama R23 testini de bilmiyoruz. Hala gideri var 3050 yani xx50 serisini tavsiye etmesekte. Pişman edecek bir cihaz değil bence.

Güzel performans alabiliyorsunuz çünkü 60W ile 80W GPU arasında 3050 Ti için çok fark yokmuş sanırım.

Fark oluyor.

Taş gibi cihaz.
Performansını sevdim ama R23 testini de bilmiyoruz. Hala gideri var 3050 yani XX50 serisini tavsiye etmesekte. Pişman edecek bir cihaz değil bence.

Alınan zamanına göre güzel cihazlardı zaten, artık karşılaştırmalık pek yanı kalmadı.

Taş gibi cihaz.
Performansını sevdim ama R23 testini de bilmiyoruz. Hala gideri var 3050 yani XX50 serisini tavsiye etmesekte. Pişman edecek bir cihaz değil bence.

Şu an alınmaz, zamanında 20.000 TL'ye gibi bir şeye gelmişti ve bu işlemcili model yoktu piyasada. Yazılım işleri ile uğraştığım için işlemci çok önemliydi. 12 Core 16 Thread iş görüyor her türlü. Alalı 1.5 yıl oldu ve dediğim gibi sürpriz bir cihaza geçebilirim RTX4050 olan güzel bir modele. R23 testi de dediğim gibi bir şeydi.

Hocam 2 sorum olacak. Bizde de benzer bir modeli var. Victus 15 FA1025NT modelini kullanıyoruz.

İlk sorum hoparlörden çıkan ses bizde çok az. Ses ayarlarında da Realtek Speaker seçili. Hatta benim halihazırda kullandığım 4 senelik laptopum bile ondan daha fazla ses veriyor aynı şiddette iken. Onun sesini 100'e alsak benim şu an normal seviyede kullandığım sese denk gibi bir şey. Siz de sanıyorum ki normal, bir şikayetiniz yok. Bu durumu önceden yaşadınız mı? Çözümü biliyor musunuz?

2.si'de oyun oynarken bataryayı çıkarmak için alt kasadaki vidaları söksek garanti gider mi?

Hoparlör kullanıyorum bazen ve bana az gelmedi hatta oldukça tatminkar, altta olduğu için koyduğunuz yüzey önemli. Yatak gibi yumuşak şeylerden az çıkabilir. Sert yüzeyde problem olmaması lazım. Ekstra olarak HP Support sitesinden güncel sürücüleri kurmayı unutmayın. 2. sorunun cevabı ise hayır, garantiniz gitmez.

Bataryayı çıkartmanıza gerek yok bu arada. Onu da ekleyeyim.

Hocam hepsi güncel ve gerek masada gerek kucağımda az geliyor. İlginç bir şey gerçekten. Anlamadığım bir sorun.

Bu arada dışarıdan eklenen bir hoparlörden bahsetmediniz değil mi? Laptop'un kendi hoparlöründen bahsediyorum.

Bataryayı çıkartmanıza gerek yok bu arada. Onu da ekleyeyim.
Neden hocam? Batarya sağlığına zarar vermez mi?

Bu arada dışarıdan eklenen bir hoparlörden bahsetmediniz değil mi? Laptopun kendi hoparlöründen bahsediyorum.

Evet hocam, laptop hoparlöründen bahsediyorum.

Neden hocam? Batarya sağlığına zarar vermez mi?

Hayır vermez, bu konumda neden zarar vermediğini belirtmiştim yukarıda ama şuradan kısaca görebilirsiniz;

Klavyede aydınlatma var ama sadece açıp, kapatabiliyorum. Omen hub üstünden nefes alma modu olsa, parlaklık ayarlansa veya HP Support asistandan pilin ne kadar dolacağp gibi ayarlar olsa my ASUS yazılımı gibi.

Omen light Studio var ışık için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…