HP Victus 15-FB0008NT alınır mı?

Bütçe
16.500
https://www.hepsiburada.com/hp-vict...a-p-HBCV00003E3K73?url_src=and-product-detail bu laptopu almayı düşünüyorum. Laptop kullanımı %95 oyun için olur. Bu fiyat civarına RAM 16, RTX 3050 bunu bulabildim. Bu laptopu önerir misiniz? Veya başka laptop önerir misiniz?

O laptopta 3050 Ti var oraya yanlış yazılmış. Model numarasını aratarak Hp.com'dan bakabilirsin.
Ben de almayı düşünüyorum o laptoptan araştırırken gördüm ve Hepsiburada yorumlarına da alan bir arkadaş yazmış.

https://www.hepsiburada.com/hp-vict...a-p-HBCV00003E3K73?url_src=and-product-detail bu laptopu almayı düşünüyorum. Laptop kullanımı %95 oyun için olur. Bu fiyat civarına RAM 16, RTX 3050 bunu bulabildim. Bu laptopu önerir misiniz? Veya başka laptop önerir misiniz?

O laptop ta 3050 Ti var oraya yanlış yazılmış. Model numarasını aratarak Hp.com dan bakabilirsin.
Bende almayı düşünüyorum o laptop tan araştırırken gördüm ve Hepsiburada yorumlarına da alan bir arkadaş yazmış.

Son düzenleme:
Hocam ekran kartı kaç watt?
Bir de bazı videolarda fanlar yan yana ve sadece arka taraftan çıkış olduğunu gördüm düşünceniz nedir?

15 olan modellerde fanlar yan yana evet. Arkadan ve soldan hava çıkışı sağlıyor. 3050 Ti Dynamic Boost ile ( Omen Hub üstünden performans moduna almanız gerekli) 75watt oluyor.

15 olan modeller hakkında ince detaylar için bu makalemi okuyabilirsiniz.Donanımsal bazı farkları olsada geneli böyle 15 olanlar için.

15 olan modellerde fanlar yan yana evet. Arkadan ve soldan hava çıkışı sağlıyor. 3050 Ti Dynamic Boost ile ( Omen Hub üstünden performans moduna almanız gerekli) 75watt oluyor.

15 olan modeller hakkında ince detaylar için bu makalemi okuyabilirsiniz.Donanımsal bazı farkları olsada geneli böyle 15 olanlar için.

Elinize sağlık hocam oyun testlerinde 75W olarakmı kullandınız 85 işlemci ve 80 gpu sıcaklıkları biraz fazla gibi bu arada yanda fan çıkışı yok sadece arkada var
İncelemeniz üzerinden 10 gün daha geçmiş hoparlör veya WiFi kartında bir sorun yaşadınız mı

Elinize sağlık hocam oyun testlerinde 75W olarakmı kullandınız 85 işlemci ve 80 GPU sıcaklıkları biraz fazla gibi bu arada yanda fan çıkışı yok sadece arkada var
İncelemeniz üzerinden 10 gün daha geçmiş hoparlör veya Wi-Fi kartında bir sorun yaşadınız mı?

80 85 o kadar anormal sayılar değil de. Sınırlı fanı olması sorun çıkarır mı?

Elinize sağlık hocam oyun testlerinde 75W olarakmı kullandınız 85 işlemci ve 80 GPU sıcaklıkları biraz fazla gibi bu arada yanda fan çıkışı yok sadece arkada var.
İncelemeniz üzerinden 10 gün daha geçmiş hoparlör veya Wi-Fi kartında bir sorun yaşadınız mı?

Hoparlör ve Wi-Fi'da sorun yok, fanları son hızda kullanmıyorum ve ortam sıcaklığına göre değişiyor. Yurtta iken yazdığım değerler mevcut çünkü orası aşırı sıcak, evde iken 5-6 derece daha düşük oluyor. Bütün testler performans modunda 75watt olarak yaptım. Yanda çıkış yok fakat fanlar tek tarafta olduğu için alttaki sol taraftan hava çıkışı oluyor ama asıl sol arkadan çıkıyor. Laptop için makalede yazan değerlerde normal gibi bence. Dediğim gibi maksimum hızda kullanmıyorum fanları, otomatikte çalışıyor.

80 85 o kadar anormal sayılar değil de. Sınırlı fanı olması sorun çıkarır mı?

Sınırlı fan derken, anlamadım?

Hoparlör ve Wi-Fi'da sorun yok, fanları son hızda kullanmıyorum ve ortam sıcaklığına göre değişiyor. Yurtta iken yazdığım değerler mevcut çünkü orası aşırı sıcak, evde iken 5-6 derece daha düşük oluyor. Bütün testler performans modunda 75watt olarak yaptım. Yanda çıkış yok fakat fanlar tek tarafta olduğu için alttaki sol taraftan hava çıkışı oluyor ama asıl sol arkadan çıkıyor. Laptop için makalede yazan değerlerde normal gibi bence. Dediğim gibi maksimum hızda kullanmıyorum fanları, otomatikte çalışıyor.

Sınırlı fan derken, anlamadım?
Isınma probleminden falan bahsetmiş ya fanı yetersiz mi yoksa diye soruyorum. Ayrıca laptop şimdi 18.5k oldu ne yazık ki başka laptop alacağız hocam. İndirim bekleyeceğiz artık napalım

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı