HP Victus 15-FB0008NT alınır mı?

Bütçe
16.500
Alınır hocam bu fiyata iyi, alternatif bu model var.

Evet bu PC'yi de gördüm daha iyi performans verir fakat tasarımı çocuk oyuncağı gibi kırmızı rengini de zaten hiç sevmem hem 7800 TL olur 8 GB RAM ile o yüzden HP vistus mantıklı geldi.

Bir tane karşılaştırma videosu gördüm 3050 Ti 3050 95 W'dan daha güçlü çıkıyordu testlerde 6600H ile 5600H arasında çok fark yok zaten o yüzden HP vistus almayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
Evet bu PC'yi de gördüm daha iyi performans verir fakat tasarımı çocuk oyuncağı gibi kırmızı rengini de zaten hiç sevmem hem 7800 TL olur 8 GB RAM ile o yüzden HP vistus mantıklı geldi.

Bir tane karşılaştırma videosu gördüm 3050 Ti 3050 95 W'dan daha güçlü çıkıyordu testlerde 6600H ile 5600H arasında çok fark yok zaten o yüzden HP vistus almayı düşünüyorum.

Hangi video.

Hatırlamıyorum 60W 3050 Ti ile 80W 3050 karşılaştıryordu 3050 Ti daha güçlü çıkıyordu %6 daha performanslı
Bu iki cihazda da
75 W 3050 Ti HP vistus
95W 3050 var
Aradaki fark yine 20W

Bu karşılaştırmayı diyorsan CPU diff var bariz şekilde, hatta Cyberpunk'ta vs yer yer 3050 geçiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

HP cihazda M.2 SSD'den ayrıca SATA portu var mı, veya kısa içine toplamda kaç tane depolama aygıtı bağlayabiliriz? Net bir bilgi bulamadım.
Acer Nitro'da ayrıca SATA portu ve Ekstra M.2 SATA portu vardı hatırladığım kadarıyla yani toplam 3 tane.

Bu karşılaştırmayı diyorsan CPU diff var bariz şekilde, hatta Cyberpunk'ta vs yer yer 3050 geçiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

HP'deki ekran kartı 75 watt diye biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
HP cihazda M.2 SSD'den ayrıca SATA poru var mı, veya kasa içine toplamda kaç tane depolama aygıtı bağlayabiliriz. Net bir bilgi bulamadım.
Acer Nitro'da ayrıca SATA poru ve ekstra M.2 SATA portu vardı hatırladığım kadarıyla yani toplam 3 tane.

Victus'un 15 modellerinde sadece 1 adet NVMe SSD depolaması var, 16 modellerinde 2 adet NVMe SSD.

Geri
Yukarı