Elektronik HP Victus 16.1" 19999TL

Bence windows 10 daha iyi. Windows 11'e geçmenize gerek yok. Keşke ben de bilgisayarımı güncelleyip Windows 11 yapmasaydım. Birkaç saniyede açılan laptopum şimdi çok uzun sürede açılıyor ve bilgisayarda kasmalar oluyor.

Ben de 10 Pro kurdum, wifi ye bağlanamadık çevredeki hiçbir ağı görmüyordu, ethernet ile mi bağlanmam gerekiyor ilk başta ?
Ben Win 11 kurdum en başta, dediğin gibi Wi_Fi aktif değildi ethernet ile bağlamak zorunda kaldım.

Bu arada Win 11'de aman aman bir performans görmedim. Win 10 denemek istiyorum cihazda.

Hocam bende aşırı kararsız kaldım. Fiyatı aşırı iyi ileride kesinlikle ihtiyacım olacak böyle bir cihaza ve çok daha pahalıya almak zorunda kalacağım ancak şu an böyle bir cihaza da ihtiyacım yok açıkçası, kullandığım bilgisayar fazlasıyla işimi görmekte. Bu durumdan dolayı emin olamadım.

Hocam ben de mayıs'tan beri PC laptop piyasayı takip ediyorum yaz başında Lenovo Ideapad 3 Ryzen 5 5600 RTX3060 16 GB RAM 500GB depolamali laptop 16kydi o zaman alamadim çok pişmanım geçen hafta bu HP Victus'u gordum fiyat assiri iyiydi okula gittim geldim stok bitmisti kafayi yicektim 2'dir fırsatları kaçırıyordum ama bu sabah kalkınca 21kya tekrar satışa girdiğini gördüm borç alip 26kya Excalibur G870 alacaktım bu fiyata 3060'li laptop bedava havada kaparlar ama ihtiyacin suanlik yoksa seçim arefesindeyiz önümüzdeki 2 ay asgariye gelen zammin ve EYT'nin zammiyla ugrasicaz ama secim zamani nisan gibi fiyatların düşeceğini düşünüyorum ama her an her şey olabilir siz bilirsiniz ben yarin olmadan yilbasi zamlari gelmeden(ki bu sabah genel olarak piyasaya 1K zam geldi)alacağım

Ben Win 11 kurdum en başta, dediğin gibi Wi_Fi aktif değildi ethernet ile bağlamak zorunda kaldım.

Bu arada Win 11'de aman aman bir performans görmedim. Win 10 denemek istiyorum cihazda.
PC elime ulaştı. Win 10 yükledim. WiFi aktif değildi. Bu ethernet kablosunu win 10 kurulduktan sonra takmammı gerekiyor yoksa win 10 kurarken mi?
Bir de bu ethernet kablosunu takıp hp nin sitesinde gerekli dosyaları indirdiğim zaman WiFi aktif hale gelecek değil mi? Pek bilgim yok o yüzden soruyorum.
Siz nasıl bir yol izlemiştiniz

Ben de 10 Pro kurdum, Wi-Fi'ya bağlanamadık çevredeki hiçbir ağı görmüyordu, Ethernet ile mi bağlanmam gerekiyor ilk başta?

Ben direk kabloyu takıp sürücüleri kurdum. Ethernet kablosu bağlama şansınız yoksa USB kablo ile telefondan laptopa internet bağlayıp öyle kurun.

PC elime ulaştı. Win 10 yükledim. WiFi aktif değildi. Bu ethernet kablosunu win 10 kurulduktan sonra takmammı gerekiyor yoksa win 10 kurarken mi?
Bir de bu ethernet kablosunu takıp hp nin sitesinde gerekli dosyaları indirdiğim zaman WiFi aktif hale gelecek değil mi? Pek bilgim yok o yüzden soruyorum.
Siz nasıl bir yol izlemiştiniz
HP'nin sitesinden indirirseniz WİFİ aktif hale gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı