HP Victus 16 alınır mı?

41k civarında alınmaması bir model önermişsin. O kadar bütçem olsa gider bu modeli alırım daha iyi. En azından modelin rezil arızalarıyla uğraşmak istemem.

Yazılım sorunlarıyla uğraşsın bunda da :D Ama ne olursa olsun Monster, Nitro önerilmesin. Millete tilt oldugundan dolayi konu sahiplerine les cihazlar onerip duruyosun. Bak senden kanit istedim daha yanit yok gormemis gibi yapiyosun sıkısınca :D Baska konuya cevirip durma olaylari.

Victusun limitleri nerede gevsedi atacak misin kanit oyuna mi geceyim? Ustte ki mesajlarima yanit verme TPL at atmicaksan cikacam.

Yoo, daha gecen arkadasimla konustum. Dolandırıldım diye ağlıyordu, iade ettirdik. i5 13. nesil alıp 13k puan alıyordu. Bir şey diyorsan kanıtlayacaksın, kanıtlamıyorsan az sonra yanlış bilgi raporu atacağım "kanıtlarıyla".

Kanıtın yok başkalarından kanıt istiyorsun, onlar niye sana kanıtlıyor?

Yoo, daha gecen arkadasimla konustum. Dolandırıldım diye ağlıyordu, iade ettirdik. i5 13. nesil alıp 13K puan alıyordu. Bir şey diyorsan kanıtlayacaksın, kanıtlamıyorsan az sonra yanlış bilgi raporu atacağım "kanıtlarıyla".

Komik olan şu, 10875H Tulpar bile 12K veriyor :D hem de 140W 90 derece.

Yoo, daha gecen arkadasimla konustum. Dolandırıldım diye ağlıyordu, iade ettirdik. i5 13. nesil alıp 13k puan alıyordu. Bir şey diyorsan kanıtlayacaksın, kanıtlamıyorsan az sonra yanlış bilgi raporu atacağım "kanıtlarıyla".

Kanıtın yok başkalarından kanıt istiyorsun, onlar niye sana kanıtlıyor?

Niye kanıt istemeyeyim? Cayır cayır yanan bir Monster modeli atılıyor, konu sahibinin başı yanmasın diye müdahale ediyorum. Hem Victus 16 da 15k veriyor 13 k falan değil, bana 3-4 ay önceki değerleri sunma 😀.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski mesajlarına baktım, bir ara su ismi sayi olan elemanla araniz iyi olmus Monster onermissin. Sonra geri kavga etmissin gene cihazi kotulemissin. Ama aranizda hiçbir Monster cihaz ile alakali bir şey donmemis.
Victus 16 15k veriyorsa at uzun test. Ben sana niye inanayim bos car?

PP değiştim ondan dolayı tanımadı beni sanırsam :D. BIOS güncellemesi limitleri gevşetti diye sadece Victus önermeye geri dönmüş kendisi. PL2 değeri artmış ve daha uzun diye büyük ihtimal. PL1 lazım bize ama tpl sekmesini SS atmıyor.

PP değiştim ondan dolayı tanımadı beni sanırsam :D. BIOS güncellemesi limitleri gevşetti diye sadece Victus önermeye geri dönmüş kendisi. PL2 değeri artmış ve daha uzun diye büyük ihtimal. PL1 lazım bize ama tpl sekmesini SS atmıyor.

Ben her zaman Victus öneriyorum bu arada ister limitler gevşesin ya da gevşemesin, beni yaz aylarında forumda gördün, tartışmalarımızı da..

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha dün oyun esnasında da 70W civarlarında 85 dereceyi görmedim 😀. Ve Evet, mail atıp modelde MX6 macun kullanıyoruz deyip SS atarsan net bir bilgiye sahip oluruz. Cihazın stok halinden 97 derecelerden 80'e düşmesi durumuna MX6 diyemezsin.

Ben her zaman Victus öneriyorum bu arada ister limitler gevşesin ya da gevşemesin, beni yaz aylarında forumda gördün, tartışmalarımızı da.

Dostum, MX4 macun pump out yaptığı için 97 derecelerde geziyordu. Macun aynı macun olsa gene 87 derecelerde olurdu, kullanan arkadaşa sorayım istersen bi' değişim var mı diye, ek olarak mail attım döndüklerinde görürüz. TPL sekmesini SS at bak bekliyorum, görelim değerleri.

1706258569082.png

Bu SS sana ait, 78W 90 derece?

Üstelik sadece 1 dakika ve 40 saniyede olmuş.

Çekirdekler arası sıcaklık farkına bak bir de, birisi 90 gezerken diğer 82? Macun kalitesiz olunca normal oluyor.

R23 testine ne demeli acaba, kısa test yapıp 15k almışsın, uzun test yap bakalım bir de.

Kaliteli macun örneği;

1706258825650.png

Son düzenleme:
Dostum, MX4 macun pump out yaptığı için 97 derecelerde geziyordu. Macun aynı macun olsa gene 87 derecelerde olurdu, kullanan arkadaşa sorayım istersen bi' değişim var mı diye, ek olarak mail attım döndüklerinde görürüz. TPL sekmesini SS at bak bekliyorum, görelim değerleri.

Eki Görüntüle 2097254

Bu SS sana ait, 78W 90 derece?

Üstelik sadece 1 dakika ve 40 saniyede olmuş.

Oyun esnasındaki durumu söyledim sana. Ben sana 90 W güç çekiyor işlemci diyorum lakin sen limitlerin kalktığını ima ettiğimi düşünüyorsun. normalde en az 120 W görmesi gerek işlemcinin. Sana TPL kısmını atsam bu sefer de başka bir neden bulacaksan Victus'a çamur atmak için. 😀

Ve hala şu macun konusunda işlemcinin gösterdiği değerlerle kanıtlama çalışıyorsun MX6 kullanıldığına dair. MX6 kullanılsa bile alınmaz bu arada.

Oyun esnasındaki durumu söyledim sana. Ben sana 90W güç çekiyor işlemci diyorum lakin sen limitlerin kalktığını ima ettiğimi düşünüyorsun. Normalde en az 120W görmesi gerek işlemcinin. Sana TPL kısmını atsam bu sefer de başka bir neden bulacaksan Victus'a çamur atmak için. 😀

TPL sekmesini atarsan zaten her şey çözülecek, uğraştırıp durma. @Losethyy gidip bakar mediamarktan sen atmasan bile. Oyun esnasında bile 75W çekecek zaten. 1dakika 40 saniyelik testte 90 derece olmuş oyunda sabit 95 görür.

Kendinle çelişiyorsun, R23 uzun test yap ve tpl sekmesini SS at. Tartışma daha fazla uzamaz. Konuyu değiştirip durma.

Geri
Yukarı