HP Victus 16 alınır mı?

Oyun esnasındaki durumu söyledim sana. Ben sana 90W güç çekiyor işlemci diyorum lakin sen limitlerin kalktığını ima ettiğimi düşünüyorsun. Normalde en az 120W görmesi gerek işlemcinin. Sana tpl kısmını atsam bu sefer de başka bir neden bulacaksan Victus'a çamur atmak için. 😀

Ve hala şu macun konusunda işlemcinin gösterdiği değerlerle kanıtlama çalışıyorsun MX6 kullanıldığına dair. MX6 kullanılsa bile alınmaz bu arada.

Tpl sekmesini at, dediğin doğruysa zaten kim niye Victus'a çamur atsın? Konu boyu soğutmasının iyi olduğunun kanıtları bile bulunan bir Monster'a sallamışsın, kendi modeline laf edilince "çamur atmak için" aynen kardeşim devam et.

Victus 16 alınır hocam taş gibi makine 2023 modelleri ben şahsen kullanıyorum tek sıkıntı ekranı benimki 300 nit 240Hz %100 sgrb ama gine de Nitro 16 ekranı yanında sönük kalıyor bir de ssd tek slot 1 tb alırsan çok sorun olmaz onun dışında hiçbir ısınma fan sesi sorunu yok.

@bilmemem bütçem 32k

Yazamadım kusura bakmayın

@Sercan534 elinde bu model bilgisiyara sahip olan birisinin yorumunu tabikide dikkate alacağım sağolun

Benim ailemin siparişe karşı şüpheleri var AVM de ise bu model varda onun için sordum alînır alınmaz diye

@bilmemem bütçem 32K.

Yazamadım kusura bakmayın.

@Sercan534 elinde bu model bilgisayara sahip olan birisinin yorumunu tabii ki de dikkate alacağım sağ olun.

Benim ailemin siparişe karşı şüpheleri var AVM de ise bu model varda onun için sordum alînır alınmaz diye.

Bu model satılıyorsa oralarda kat kat iyi olur;

Victus ben de limit kalkmadı sanırım r23 te 97 derece tam watt çekiyor sonra 40-50 watt arası 78 derece

Geri
Yukarı