HP Victus 16-D1011NT alınır mı?

Bu ürünü hepsiburadan üzerinden alan arkadaşlar garantiniiz sizin de 2 ay önceden mi başladı, acaba teşhir ürün olup olmadığını nasıl anlarım ?

Arkadaşlar fanım acayip hızlı çalışıyor Valorant'ta bile, nasıl düzelteceğim?
Merhaba bilgisayar freedos olduğu için lisans biraz uğraştırdı. Ne yazık ki oem windows11 pro aldım 2 lisans denemesi sonra telefon ile etkinleştir yapıldı. HP kayıt tam olarak olmadı sanırım yarın destek için arayıp HP den öğreneceğim. Ekran iyi görünüyor, ufak bir sallantı var elimde telefon gibi gezmeyecek problem olmaz. Kurulum yapacak arkadaşlara önerim windows rufus ile flash belleğe aktardıktan sonra biosda ufak bir ayar gerekiyor. USB bellek kurulum için . Kuruluma başlayın kurulum % 100 olduğunda reset atıyor otomatik çıkartmazsanız sürekli kurulum ekranına dönüyorsunuz. Reset attığında çıkartın hızlıca, sonrası standart kurulum. İlk başta wi-fi ve bir çok şeyi görmedi ben telefonun üzerinden kablolu olarak internete bağladım internet kablosu ile de bağlayabilirsiniz. Ekranda ölü piksel vs göremedim. M2 SDD samsung magician ile testettim okuma 5803 yazma hızı 4798 bence çok iyi. Şu anda içindeki ssd 1600TL civarında. Kodu Samsung MZVL2512HCJQ-***** son rakamların önemi yoktur. Az önce ses ufak bir cızırtı yaptı sanırım HP servisi ile driver için ufak bir sohbet gerekecek. Açılma hızı iyi. Oyun vs olmadığı için fan sesi ile ilgili yorum yapamıyorum.

Merhaba bilgisayar FreeDOS olduğu için lisans biraz uğraştırdı. Ne yazık ki OEM Windows 11 Pro aldım 2 lisans denemesi sonra telefon ile etkinleştir yapıldı. HP kayıt tam olarak olmadı sanırım yarın destek için arayıp HP'den öğreneceğim. Ekran iyi görünüyor, ufak bir sallantı var elimde telefon gibi gezmeyecek problem olmaz. Kurulum yapacak arkadaşlara önerim Windows Rufus ile flash belleğe aktardıktan sonra BIOS'da ufak bir ayar gerekiyor. USB bellek kurulum için. Kuruluma başlayın kurulum % 100 olduğunda reset atıyor otomatik çıkartmazsanız sürekli kurulum ekranına dönüyorsunuz. Reset attığında çıkartın hızlıca, sonrası standart kurulum. İlk başta Wi-Fi ve birçok şeyi görmedi ben telefonun üzerinden kablolu olarak internete bağladım internet kablosu ile de bağlayabilirsiniz. Ekranda ölü piksel vs göremedim. M.2 SSD Samsung Magician ile testettim okuma 5803 yazma hızı 4798 bence çok iyi. Şu anda içindeki SSD 1600TL civarında. Kodu Samsung mzVL2512HCjq-***** son rakamların önemi yoktur. Az önce ses ufak bir cızırtı yaptı sanırım HP servisi ile driver için ufak bir sohbet gerekecek. Açılma hızı iyi. Oyun vs olmadığı için fan sesi ile ilgili yorum yapamıyorum.

Fan sesi aşırı fazla ya ben de.

Valorant'ta 1080p yüksek ayarlarda 120-140 FPS arası almam normal mi? Performansa alınca 250+ oluyorda ama fan sesi uçaktan daha kötü ve 83-85 dereceleri görüyor işlemci
Valla hocam ben 620 FPS'i gördüm ama fan sesi acayip fazla. FPS memnun ettiği için fan sesi çok umrumda olmuyor. Boşta da zaten güç tasarrufuna çekiyorum azalıyor fan sesi. Sıcaklık için de yarın bi' bakayım kaçı görüyor işlemci. Şu an uykusuzluktan telefonu göremiyorum desem yeridir😂

Vallahi hocam ben 620 FPS'i gördüm ama fan sesi acayip fazla. FPS memnun ettiği için fan sesi çok umurumda olmuyor. Boşta da zaten güç tasarrufuna çekiyorum azalıyor fan sesi. Sıcaklık için de yarın bi' bakayım kaçı görüyor işlemci. Şu an uykusuzluktan telefonu göremiyorum desem yeridir😂

Benim fan sesi çok farklı dışarıdan bile duyulur :D yarın unutmazsam videoya çekeyim, eğer bir çözüm bulamazsam iade edeceğim. 25k verip 100FPS almak istemem dandik oyunda bile.

Benim fan sesi çok farklı dışarıdan bile duyulur :D yarın unutmazsam videoya çekeyim, eğer bir çözüm bulamazsam iade edeceğim. 25k verip 100FPS almak istemem dandik oyunda bile.
Hocam dediğim gibi bende o kadar değildir galiba ama 600-650 fps beni tatmin ediyor yarın RDR2 de deneyeceğim ne oluyor ne bitiyor. Sıcaklık değerlerini tutarım ona göre bilgi paylaşımı yaparım siz araştırın yine de normal gelmedi😐

Yeni konular

Geri
Yukarı