HP Victus 16 D1011NT alınır mı?

Bütçe
25.000 TL

SpiPaNg

Centipat
Daha fazla  
Cihazın özellikleri açıkçası beni tatmin etti. Genellikle oyun için kullanacağım. Ekran sallanma konusunda haberim var ben pek sorun edeceğimi düşünmüyorum. Fiyatının bu özelliklere sahip bir laptopa göre ucuz kalması insanın içine bir kurt düşürüyor.
Herhangi bir sorun çıkartır mı? Alırsam oyun oynayan birini ne kadar götürür?

Ürünün linki:

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazın özellikleri açıkçası beni tatmin etti. Genellikle oyun için kullanacağım. Ekran sallanma konusunda haberim var ben pek sorun edeceğimi düşünmüyorum. Fiyatının bu özelliklere sahip bir laptopa göre ucuz kalması insanın içine bir kurt düşürüyor.
Herhangi bir sorun çıkartır mı? Alırsam oyun oynayan birini ne kadar götürür?

Ürünün linki:

Hocam eğer iş değil de hep oyun amaçli aliyorsaniz masaustu almaniz daha mantikli olur laptoplar gerçekten isiniyor ve uzun kullanimda pek hoş olmaz.

Hocam eğer iş değil de hep oyun amaçli aliyorsaniz masaustu almaniz daha mantikli olur laptoplar gerçekten isiniyor ve uzun kullanimda pek hoş olmaz.

Önümde üniversite var masaüstü alsam bile kullanabilecek pek bir zamanım yok.
Bu yüzden laptop alacağım.

Yerine bunu tercih edin hocam.

Sonradan yükseltme yapmak istemiyorum şu versiyonunu alsam nasıl olur?

Yerine bunu tercih edin hocam.

Vatandaki satıcılarla konuşmuştum. Acerin kaltesine Hp yaklaşamaz bile demişlerdi. Bana da öyle geliyor ama bilemicem.

Vatandaki satıcılarla konuşmuştum. Acer'in kaltesine HP yaklaşamaz bile demişlerdi. Bana da öyle geliyor ama bilemicem.

Elektronik mağaza çalışanları sallamasyon gidiyor. Kalite olarak fark yok aralarında.

Vatandaki satıcılarla konuşmuştum. Acerin kaltesine Hp yaklaşamaz bile demişlerdi. Bana da öyle geliyor ama bilemicem.
Acer f/p ürün üreten bir firma o kadar kaliteli değil.

Önümde üniversite var masaüstü alsam bile kullanabilecek pek bir zamanım yok.
Bu yüzden laptop alacağım.

Sonradan yükseltme yapmak istemiyorum şu versiyonunu alsam nasıl olur?
Hakikaten bu güzelmiş hocam ama şahsen 15.6 çok küçük geliyor 16.1 bile orta boyut oyun için bana 15.6 çok az gelirdi.

Ama yine de bu efsane kaçırmayın derim 140W ekran kartı MUX son nesil işlemci ddr5 daha ne olsun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı