HP Victus 16-D1035NT alınır mı?

Olmaz, zaten monitöre bagliyacaksaniz MUX işlevi görür.

Var 40W fark var arada gayet büyük bir fark. Normal olarak victus az güç çektiği için daha iyi soğutabiliyor ama CPU soğutmasıda Acer'den iyi sayılabilir.

Cok üst düzey bilgisayarı yorucak oyunlar oynicağını sanmıyorum o 10 15 FPS oynar oynamaz. Tabii Acer de alsa pişman olmaz 2 side güzel ben sadece Acer'in kasayla monitorü bağladığı kısmı hiç güvenli bulmuyorum.

300 FPS aldığın oyunda 10 15 belki 20 FPS almayı umursamazsın hocam daha çok ısınmayı umursarsın tabii Max-P alınması daha iyi olur ama ben o fiyatlara bile çıkmadım 16kdan 3050 Ti aldım bütün oyunları rahatlıkla oynarım ha Ultra ha medium bana önemsiz
Ama buna takılan arkadaşlar varsa tabii ki Max-P her zaman daha iyidir.

300 FPS aldığın oyunda 10 15 belki 20 FPS almayı umursamazsın hocam daha çok ısınmayı umursarsın tabii Max-P alınması daha iyi olur ama ben o fiyatlara bile çıkmadım 16kdan 3050 Ti aldım bütün oyunları rahatlıkla oynarım ha Ultra ha medium bana önemsiz.
Ama buna takılan arkadaşlar varsa tabii ki Max-P her zaman daha iyidir.

300 FPS alamaz o cihazda monitöre bağlayıp MUX işlevi gordururse anca Valorant CS:GO gibi oyunlarda zar zor görür, zaten o oyunlarda GPU ağırlıklı oyunlar değil. 3050/ti de pek iyi seçenek değil VRAM'den dolayı ama bütçe yoksa yapacak birşeyde yok, kendimde 3050 kullanıyorum:D.

300 FPS alamaz o cihazda monitöre bağlayıp MUX işlevi gordururse anca Valorant CS:GO gibi oyunlarda zar zor görür, zaten o oyunlarda GPU ağırlıklı oyunlar değil. 3050/ti de pek iyi seçenek değil VRAM'den dolayı ama bütçe yoksa yapacak birşeyde yok, kendimde 3050 kullanıyorum:D.

Yani HOI4 tarzı oyun oynuyor arkadaş 300 almasında 100 150 alsın yine umursamaz. 3050 Ti VRAM dolayı iyi seçenek değil ama i5 12500h istiyordum 3060 lısı çok arttırıyor fiyatı bende 3050 Ti aldım.

Yani HOI4 tarzı oyun oynuyor arkadaş 300 almasında 100 150 alsın yine umursamaz. 3050 Ti VRAM dolayı iyi seçenek değil ama i5 12500h istiyordum 3060 lısı çok arttırıyor fiyatı bende 3050 Ti aldım.
Hocam destekleriniz için çok teşekkürler 12500 h 3060 li laptop alıcağım inşallah
16gb li modeli alicağim.HP olan en uygunu bu sanirsam max p de olmayi versin
3 a oyunla pek işim yok ben genellikle duran oyun ve single player takiliyorum Dediğim gibi akan oyunla pek işim yok ANNO 1800 CK3 gibi strateji oyunlarını oynuyorum daha çok
bu oyunlarda sizce 130w ile 90 w arasındaki farkı hisseder miyiz?

Bende de 12500 h 3050 Ti modeli mevcut ayni Samsung raminden alıp 16 GB yaptim ben W11 kurulu driverları Windows 10 da tam kurmuyor bunu HP yetkilileri bana bildirdi bu yüzden 11 kurdum daha FPS testi yapmadım ama cihazdan memnunum.

Hocam merhaba, konuyu hortlatıyorum mazur görün. Hp Victus 16-D1035NT 68P20EA (RTX3060 - 1 TB SSD) cihazı az önce sipariş ettim. 2 adet m2 slotu vardır değil mi ? Diğer slota kendim 1 TB takabilirim sanırım ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hocam merhaba, konuyu hortlatıyorum mazur görün. HP Victus 16-D1035NT 68P20EA (RTX3060 - 1 TB SSD) cihazı az önce sipariş ettim. 2 adet M.2 slotu vardır değil mi? Diğer slota kendim 1 TB takabilirim sanırım? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

İki adet M.2 slotu var, takabilirsin.

İki adet M.2 slotu var, takabilirsin.

Bundan 1-2 ay kadar önce aynı cihazın 512 GB olanından almıştım. Ne yazık ki depremde yıkılan ofisimde çöp oldu.. O sıralar yine Hepsiburada'da ki HP ürün danışmanına sormuştum. Ancak ısrarla 1 TB olan modelde 512 - 512 olarak dağıldığını, 512 GB olan modelde diğer slotun boş olduğunu söylediği için 512 GB olanı almıştım. Bugün yine danışmana sordum ve 1 TB tek parça halinde olduğu için diğer slotun boş olduğunu belirtti. Bende şaşırdım açıkçası o yüzden teyit etmek istedim. İlginiz için teşekkür ederim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı