HP Victus 16-D1037NT vs ASUS TUF A15 FA507RM-HN095

Bütçe
28000 TL
Hocam oyun oynarken "bence" az kalıyor ve 5-6 saat gider sanırsam denemedim çünkü hiç o sebepten ötürü bir şey diyemeyeceğim. 95 olayına gelirsek ise ben cidden 105 sanıyordum internette bir siteden baktığımda ise 105 yazıyordu gerçekten 95 imiş çok şaşırdım. O zaman gerçekten ısınıyor diyebiliriz o sebepten ötürü de ROG alınabilir ama ROG'un TUF ile soğutucu farkı var ise alınır.

Oyun oynarken az kalması normal hocam, haliylen o donanımlara guc yettirmek zor. Günlük kullanım için dedim, Gaming laptop için epey iyi bir süre veriyor.

Oyun oynarken az kalması normal hocam, haliylen o donanımlara guc yettirmek zor. Günlük kullanım için dedim, Gaming laptop için epey iyi bir süre veriyor.
Doğrudur hocam gerçekten halen şaşkınım yani bu kadar ısınmasının sebebi küçük olup Ryzen olması. Sizin gibi bilgili olmayınca böyle oluyor haliyle.

hocam neden turboboostu kapatanlar büyük bi fps kaybı yaşamıyor? bi bilginiz var mı?

Hocam neden turboboostu kapatanlar büyük bir FPS kaybı yaşamıyor? Bir bilginiz var mı?

GPU ağırlıklı oyunlarda haliylen düşüş yaşamaması normal olur çünkü CPU'nun gücünü kısıyorsun, işlemci ağırlıklı oyunlarda düşüş yaşanıyor genelde.

Hocam oyun oynarken "bence" az kalıyor ve 5-6 saat gider sanırsam denemedim çünkü hiç o sebepten ötürü birşey diyemeyeceğim. 95 olayına gelirsek ise ben cidden 105 sanıyordum internette bir siteden baktığımda ise 105 yazıyordu gerçekten 95 imiş çok şaşırdım. O zaman gerçekten ısınıyor diyebiliriz o sebepten ötürü de ROG alınabilir ama ROG'un TUF ile soğutucu farkı var ise alınır.
soğutucu farkı var hocam. 3bin tl fark çok zorlar ama beni bakalım bu akşama kadar karar vermem gerekecek.

Bence STRIX ve burada daha ucuz, aşırı bir fark olmaz %5 %10 gibi düşünülebilir oran olarak.

trendyolda farksız 6 ay taksit yok diye hepsiburadadan alacağım.

Bence STRIX ve burada daha ucuz, aşırı bir fark olmaz %5 %10 gibi düşünülebilir oran olarak.

hocam şuan bu rog modelini sadece gpnteknoloji diye bir satıcı satıyor ve puanları çok düşük. amazonda 43 değerlendirmede 2.5/5, trendyolda 17 yorumdan 4ü sorunlu cihaz. sizce güvenebilir miyim, bir bilginiz var mı? haftaya yurtdışına çıkacağım 2 aylığına, iade işleri falan çıkarsa zor durumda kalırım. lenovonun satıcısı teknorya, güvenilir. ne yapmam mantıklı olur sizce?

@Artoria Pendragon
hocam şuan bu rog modelini sadece gpnteknoloji diye bir satıcı satıyor ve puanları çok düşük. amazonda 43 değerlendirmede 2.5/5, trendyolda 17 yorumdan 4ü sorunlu cihaz. sizce güvenebilir miyim, bir bilginiz var mı? haftaya yurtdışına çıkacağım 2 aylığına, iade işleri falan çıkarsa zor durumda kalırım. lenovonun satıcısı teknorya, güvenilir. ne yapmam mantıklı olur sizce?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı