HP Victus 16 D1037NT vs Tulpar T7 V20.5

Bütçe
25000-30000

adnantasdelen

Hectopat
Daha fazla  

Merhaba, bu iki laptop arasında kaldım. Bu fiyatlarda laptop alma amacım mobilite, arada sırada oyun ve uzun vadede zararsız bir yatırım bir yılda eskisin istemiyorum. Aslında üç modele bakıyordum diğeri vatan da satılan Nitro 5 515-58 modeliydi MUX Switch özelliğinden dolayı onu alacaktım fakat batarya perfomansı kötü olduğu için bu iki model arasında kararsızım. Monster'la ilgili her konuyu neredeyse okudum forumdaki ama aklımı karıştıran tek nokta ikinci el piyasası. Malumunuz Monster'i reklamlarından dolayı duymayan kalmadı ve ikinci el piyasasında ilanların çoğu Monster ileride bir gün satmak istediğimde Victus'a göre daha hızlı ve daha az zararla satacağımı düşünüyorum aklımı karıştıran tek nokta bu. Yardımcı olmanızı istediğim konu ikinci el piyasasında Victus ve Monster arasındaki farka değer mi bu fiyat farkı? Etrafınızdan ya da bizzat edindiğiniz tecrübelerinize talibim. 17.3 olması da cabası tabii ki ama 16.1 de küçük değil gördüğüm kadarıyla işimi göreceğini düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı